До Міжнародного Дня стоматолога

Щороку 9 лютого у всьому світі стоматологів вітають з їхнім професійним святом. Адже саме цього дня Свята Аполонія пережила тортури, які страшніші за звук бормашини.

Історія свята повертає нас у далеке третє століття, коли мученицю Аполонію піддали тортурам через її релігійні переконання. Як покарання за єретичні думки їй вирвали всі зуби, а потім спалили. З того самого часу Аполонію вважають покровителькою зубних лікарів і стоматологів. Страждання, християнський подвиг Аполлонії так вразили її сучасників і нащадків, що народилася легенда про те, як варто тільки виголосити ″Santa Apollonia!″
– і зубний біль вщухне.

Але якщо без жартів, то сучасна стоматологія просунулася настільки, що навіть діти перестали боятися лікарів із зубними щипцями в руках. Чи це не привід привітати всіх фахівців, що приборкують бормашину і дарують людям красу та здоров′я?
З Міжнародним Днем стоматолога!

Вітаємо усіх лікарів-стоматологів з професійним святом!
Хочеться побажати Вам високого професіоналізму,
щастя, здоров’я і наснаги на нелегкій стоматологічній ниві.
Велике спасибі вам, за наші чарівні посмішки!

Публікації на цю тему

Щороку 9 лютого у всьому світі стоматологів вітають з їхнім професійним святом. Адже саме цього дня Свята Аполонія пережила тортури, які страшніші за звук бормашини. Історія свята повертає нас у далеке третє століття, коли мученицю Аполонію піддали тортурам через її релігійні переконання. Як покарання за єретичні думки їй вирвали всі зуби, а потім спалили. З того самого часу Аполонію вважають покровителькою зубних лікарів і стоматологів. Страждання, християнський подвиг Аполлонії так вразили її сучасників і нащадків, що народилася легенда про те, як варто тільки виголосити ″Santa Apollonia!″ - і зубний біль вщухне. Але якщо без жартів, то сучасна стоматологія просунулася настільки, що навіть діти перестали боятися лікарів із зубними щипцями в руках. Чи це не привід привітати всіх фахівців, що приборкують бормашину і дарують людям красу та здоров′я? З Міжнародним Днем стоматолога! Вітаємо усіх лікарів-стоматологів з професійним святом! Хочеться побажати Вам високого професіоналізму, щастя, здоров'я і наснаги на нелегкій стоматологічній ниві. Велике спасибі вам, за наші чарівні посмішки!