До Міжнародного дня стоматолога

Нові науково-популярні видання та довідники зі стоматології отримала до фонду Національна наукова медична бібліотека України в дарунок від ГО «Асоціація стоматологів України». Серед них видання історичних нарисів «Українська наукова стоматологічна школа», присвячене 100-річчю наукової стоматологічної школи в Україні, в якому в хронологічній послідовності висвітлені етапи формування, становлення і розвитку школи.

Колектив бібліотеки щиросердно дякує Ірині Петрівні Мазур – президенту Асоціації, д-ру мед. н., професору НМАПО імені П. Л. Шупика; Олександру Миколайовичу Вахненко – віце-президенту Асоціації, канд. мед. н.; Ірині Леонідівні Скрипник – канд. мед. н., доценту НМУ ім. О. О. Богомольця та Світлані Василівні Хлєбас – лікарю-стоматологу, викладачу НМАПО імені П. Л. Шупика за дарунки і участь у засіданні методичної ради бібліотеки.

Вітаємо стоматологічну спільноту і бажаємо міцного здоров’я, професійних успіхів, білосніжних посмішок і вдячних пацієнтів!

Публікації на цю тему

Нові науково-популярні видання та довідники зі стоматології отримала до фонду Національна наукова медична бібліотека України в дарунок від ГО «Асоціація стоматологів України». Серед них видання історичних нарисів «Українська наукова стоматологічна школа», присвячене 100-річчю наукової стоматологічної школи в Україні, в якому в хронологічній послідовності висвітлені етапи формування, становлення і розвитку школи. Колектив бібліотеки щиросердно дякує Ірині Петрівні Мазур – президенту Асоціації, д-ру мед. н., професору НМАПО імені П. Л. Шупика; Олександру Миколайовичу Вахненко – віце-президенту Асоціації, канд. мед. н.; Ірині Леонідівні Скрипник – канд. мед. н., доценту НМУ ім. О. О. Богомольця та Світлані Василівні Хлєбас – лікарю-стоматологу, викладачу НМАПО імені П. Л. Шупика за дарунки і участь у засіданні методичної ради бібліотеки. Вітаємо стоматологічну спільноту і бажаємо міцного здоров’я, професійних успіхів, білосніжних посмішок і вдячних пацієнтів!