До Року Китаю в Україні

Україна і Китай відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин і виходять на новий, стратегічний рівень взаємодії, який передбачає реалізацію спільних проектів— залучення технологічних можливостей та інвестицій Китаю в розвиток нашої країни. Програми культурного співробітництва між Міністерством культури України та Міністерством культури Китайської Народної Республіки на 2018—2022 роки.

Укладені угоди між Міністерством освіти і науки України і Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти. Підписано Меморандум про співробітництво в галузі охорони здоров’я і медичної науки між Міністерством охорони здоров’я України та Національною комісією Китайської Народної Республіки з охорони здоров’я і планування сім’ї.

В рамках проекту ″Арт – кемп або творчий розвиток особистості″ у виставковій залі ННМБУ відбудеться відкриття персональної фотовиставки ″Подих Китаю″ директора Державної бібліотеки для юнацтва , завзятого мандрівника – Георгія Саприкіна. Неодноразово відвідавши Китай, зібравши чудову колекцію робіт, Георгій поділиться враженнями з відвідувачами виставки. Маєте чудову нагоду доторкнутися до дивовижного та незвичного світу Піднебесної.

Публікації на цю тему

Україна і Китай відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин і виходять на новий, стратегічний рівень взаємодії, який передбачає реалізацію спільних проектів— залучення технологічних можливостей та інвестицій Китаю в розвиток нашої країни. Програми культурного співробітництва між Міністерством культури України та Міністерством культури Китайської Народної Республіки на 2018—2022 роки. Укладені угоди між Міністерством освіти і науки України і Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти. Підписано Меморандум про співробітництво в галузі охорони здоров’я і медичної науки між Міністерством охорони здоров’я України та Національною комісією Китайської Народної Республіки з охорони здоров’я і планування сім’ї. В рамках проекту ″Арт – кемп або творчий розвиток особистості″ у виставковій залі ННМБУ відбудеться відкриття персональної фотовиставки ″Подих Китаю″ директора Державної бібліотеки для юнацтва , завзятого мандрівника - Георгія Саприкіна. Неодноразово відвідавши Китай, зібравши чудову колекцію робіт, Георгій поділиться враженнями з відвідувачами виставки. Маєте чудову нагоду доторкнутися до дивовижного та незвичного світу Піднебесної.