До Всесвітнього дня нирки

Заснування, організація і щорічне проведення Всесвітнього Дня нирки – стали результатом спільних зусиль Міжнародної спільноти нефрологів та Міжнародної федерації ниркових фондів.

Основною ціллю Всесвітнього Дня нирки є привернення уваги міжнародних і державних організацій охорони здоров′я, а також політичних структур, сприяти розвитку системи охорони здоров′я, до проблем хвороб нирок.

Долучаючись до глобальної інформаційно-просвітницької кампанії, пропонуємо віртуальну книжкову виставку з діагностики, лікування та профілактики хвороб нирок. Демонструємо роботи світових та українських науковців, лікарів практиків про фактори, які впливають на здоров′я нирок людини, профілактику та попередження захворювання нирок. До вашої уваги, шановні користувачі – словники, керівництва, монографії, навчальні посібники розраховані на терапевтів, ревматологів, нефрологів, сімейних лікарів. Література призначена для лікарів усіх ланок медичної допомоги, наукових співробітників, лікарів-інтернів, студентів ВУЗів та буде корисною для широкого кола практиків.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Заснування, організація і щорічне проведення Всесвітнього Дня нирки - стали результатом спільних зусиль Міжнародної спільноти нефрологів та Міжнародної федерації ниркових фондів. Основною ціллю Всесвітнього Дня нирки є привернення уваги міжнародних і державних організацій охорони здоров′я, а також політичних структур, сприяти розвитку системи охорони здоров′я, до проблем хвороб нирок. Долучаючись до глобальної інформаційно-просвітницької кампанії, пропонуємо віртуальну книжкову виставку з діагностики, лікування та профілактики хвороб нирок. Демонструємо роботи світових та українських науковців, лікарів практиків про фактори, які впливають на здоров′я нирок людини, профілактику та попередження захворювання нирок. До вашої уваги, шановні користувачі - словники, керівництва, монографії, навчальні посібники розраховані на терапевтів, ревматологів, нефрологів, сімейних лікарів. Література призначена для лікарів усіх ланок медичної допомоги, наукових співробітників, лікарів-інтернів, студентів ВУЗів та буде корисною для широкого кола практиків.