Запрошуємо на екскурсію у Всеукраїнський день бібліотек!

Анонси Новини та події

Шановні бібліотекарі, наші користувачі і партнери, викладачі і студенти!

Всеукраїнський день бібліотек – це привід познайомитися з нашою бібліотекою, зустрітися і цікаво провести час.

28 вересня 2022 року колектив Національної наукової медичної бібліотеки України запрошує всіх охочих завітати і познайомитися з історією бібліотеки та її унікальною будівлею – пам’яткою архітектури ХІХ століття на екскурсії об 11:00 та о 14:00 (безкоштовно).

Ми щиро будемо раді новим користувачам, старим друзям і подарованим виданням!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Шановні бібліотекарі, наші користувачі і партнери, викладачі і студенти! Всеукраїнський день бібліотек – це привід познайомитися з нашою бібліотекою, зустрітися і цікаво провести час. 28 вересня 2022 року колектив Національної наукової медичної бібліотеки України запрошує всіх охочих завітати і познайомитися з історією бібліотеки та її унікальною будівлею – пам’яткою архітектури ХІХ століття на екскурсії об 11:00 та о 14:00 (безкоштовно). Ми щиро будемо раді новим користувачам, старим друзям і подарованим виданням!