Дружня зустріч у Польській медичній бібліотеці в Києві

9 серпня 2018 року у Польській медичній бібліотеці імені професора Збігнева Реліги відбулась зустріч з дружиною Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні пані Гражиною Пєкло.
Під час цього дружнього візиту, темою якого були питання роботи бібліотеки та втілення різноманітних творчих задумів, пані Гражина передала до бібліотечних фондів книги, які подарувала професор, доктор медичних наук пані Магдалена Косткєвіч.
Щиро вдячні за дружбу з пані доктор і цінуємо її «книжкові подарунки»!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

9 серпня 2018 року у Польській медичній бібліотеці імені професора Збігнева Реліги відбулась зустріч з дружиною Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні пані Гражиною Пєкло. Під час цього дружнього візиту, темою якого були питання роботи бібліотеки та втілення різноманітних творчих задумів, пані Гражина передала до бібліотечних фондів книги, які подарувала професор, доктор медичних наук пані Магдалена Косткєвіч. Щиро вдячні за дружбу з пані доктор і цінуємо її «книжкові подарунки»!