День працівників ветеринарної медицини

Дата:
12.08.2018 день
2018-08-12T00:00:00+03:00
2018-08-13T00:00:00+03:00

Відзначається щорічно в другу неділю серпня відповідно до Указу Президента України № 1035/2001 від 01.11.2001 р.

Термін “ветеринар” походить від латиноамериканського слова й означає людину, яка робить тварину знову “працюючою”. Ветеринарна наука свідчить, що близько 61% усіх збудників хвороб у людей приходять від тварин. У певних ситуаціях у ветеринарів може бути дуже небезпечна робота. Відзначають вагомий внесок працівників ветеринарної медицини в забезпечення ветеринарного й епізоотичного добробуту, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва й охорони навколишнього середовища.

У цей день традиційно згадують відомий вислів: “Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство”. І це невипадково: саме завдяки роботі ветеринарів вдається запобігати епідеміям серед свійської худоби, які в іншому випадку могли б призвести до найтяжчих наслідків — аж до масштабного голоду та поширення небезпечних захворювань серед людей.

Відзначається щорічно в другу неділю серпня відповідно до Указу Президента України № 1035/2001 від 01.11.2001 р.

Термін "ветеринар" походить від латиноамериканського слова й означає людину, яка робить тварину знову "працюючою". Ветеринарна наука свідчить, що близько 61% усіх збудників хвороб у людей приходять від тварин. У певних ситуаціях у ветеринарів може бути дуже небезпечна робота. Відзначають вагомий внесок працівників ветеринарної медицини в забезпечення ветеринарного й епізоотичного добробуту, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва й охорони навколишнього середовища.

У цей день традиційно згадують відомий вислів: "Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство". І це невипадково: саме завдяки роботі ветеринарів вдається запобігати епідеміям серед свійської худоби, які в іншому випадку могли б призвести до найтяжчих наслідків — аж до масштабного голоду та поширення небезпечних захворювань серед людей.