Народилася Наталія Петрівна Земна

Дата:
05.01.2022 день
2022-01-05T00:00:00+02:00
2022-01-06T00:00:00+02:00
Народилася Наталія Петрівна Земна

80 років від дня народження представниці нетрадиційної медицини, фітотерапевта Наталії Петрівни Земної (Зубицької Н.П.) (1942)

Представниця нетрадиційної медицини, фітотерапевт, цілителька, громадська та політична діячка, письменниця, академік Української екологічної академії (1995), президент Товариства природолікування “Зелена планета”. Зростала у родині травознавців. Перші знання про лікування травами отримала від мами та бабусі. Має три вищі освіти. 1979 року закінчила Київський інститут культури, 1981 – Московський інститут літератури, 1993 – Інститут нетрадиційної медицини в Києві та курси при Українській асоціації народної медицини. 1991-1998 працювала в “Аптеці народних ліків”. Нині Наталія Земна є керівником мережі аптек “Зелена планета” та Товариства природолікування “Зелена планета”, веде прийом хворих у різних регіонах України.

Наталія Петрівна – авторка науково–популярних і методичних видань, низки анотацій, статей у періодичних виданнях. В активі цілительки є великі видання з фітотерапії, як-от “Квітник Наталі Земної”, “Лікуємо нагідками”, “Лікуємо ромашкою”, “Дивосвіт Зеленої планети” та багато інших. Окрім наукових робіт, в її творчому доробку 5 збірок поезій: “Ранок на Десні”, “Серце у траві”, “Дзвони душі”, “Три любові”, “Покоси”. Цілителька веде широку культурно-просвітницьку діяльність, бере участь у ток–шоу на телеканалах та Українському радіо. Наталія Петрівна – фундатор Всеукраїнського Товариства “Зелена планета” – єдиної в Україні громадської організації, що опікується захистом екології та здоров’я людей.

За вагомий особистий внесок в економічний, науково–технічний і соціально–культурний розвиток України Наталію Земну нагороджено орденом “За заслуги” III ступеня. Її цілительську та просвітницьку діяльність високо оцінила Українська Православна Церква Київського Патріархату, нагородивши її орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира III ступеня. Цілителька стала першим лауреатом заснованої в Україні премії імені Євпраксії, що присуджується за успішне застосування методів народної медицини для зцілення людей.

80 років від дня народження представниці нетрадиційної медицини, фітотерапевта Наталії Петрівни Земної (Зубицької Н.П.) (1942) Представниця нетрадиційної медицини, фітотерапевт, цілителька, громадська та політична діячка, письменниця, академік Української екологічної академії (1995), президент Товариства природолікування "Зелена планета". Зростала у родині травознавців. Перші знання про лікування травами отримала від мами та бабусі. Має три вищі освіти. 1979 року закінчила Київський інститут культури, 1981 - Московський інститут літератури, 1993 - Інститут нетрадиційної медицини в Києві та курси при Українській асоціації народної медицини. 1991-1998 працювала в "Аптеці народних ліків". Нині Наталія Земна є керівником мережі аптек "Зелена планета" та Товариства природолікування "Зелена планета", веде прийом хворих у різних регіонах України. Наталія Петрівна - авторка науково–популярних і методичних видань, низки анотацій, статей у періодичних виданнях. В активі цілительки є великі видання з фітотерапії, як-от "Квітник Наталі Земної", "Лікуємо нагідками", "Лікуємо ромашкою", "Дивосвіт Зеленої планети" та багато інших. Окрім наукових робіт, в її творчому доробку 5 збірок поезій: "Ранок на Десні", "Серце у траві", "Дзвони душі", "Три любові", "Покоси". Цілителька веде широку культурно-просвітницьку діяльність, бере участь у ток–шоу на телеканалах та Українському радіо. Наталія Петрівна – фундатор Всеукраїнського Товариства "Зелена планета" – єдиної в Україні громадської організації, що опікується захистом екології та здоров'я людей. За вагомий особистий внесок в економічний, науково–технічний і соціально–культурний розвиток України Наталію Земну нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня. Її цілительську та просвітницьку діяльність високо оцінила Українська Православна Церква Київського Патріархату, нагородивши її орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира III ступеня. Цілителька стала першим лауреатом заснованої в Україні премії імені Євпраксії, що присуджується за успішне застосування методів народної медицини для зцілення людей.