Народився Олександр Євгенійович Лоскутов

Дата:
26.05.2020 день
2020-05-26T00:00:00+03:00
2020-05-27T00:00:00+03:00

70 років від дня народження ортопеда-травматолога, доктора медичних наук, професора, академіка НАМН України Олександра Євгенійовича Лоскутова (1950)

Ортопед-травматолог, доктор медичних наук, професор (1992), академік НАМН України (2017), заслужений діяч науки і техніки України (1998). Завідувач кафедри травматології та ортопедії Дніпропетровської медичної академії (з 1991), член Ради професорів лікарні ім. І.І. Мечникова, президент Української асоціації ендопротезування суглобів, віце-президент Української асоціації ортопедів-травматологів, головний позаштатний ортопед-травматолог Дніпропетровської області.

Розробив новий науковий напрям з проблем ендопротезування та реконструктивної хірургії суглобів. Має надзвичайно широкий спектр наукових інтересів. Протягом багатьох років займається проблемою розвитку ендопротезування. Ініціатор і засновник у 1991 році першої в Україні спеціалізованої клініки ендопротезування, в якій розроблені та доведені до промислового виробництва та широкого втілення в клінічну практику вітчизняні конкурентноспроможні ендопротези кульшового, колінного та плечового суглобів, проведено підготовку більше 260 українських фахівців та вперше у світовій практиці впроваджена імплантація ендопротезів гомілковостопного та плеснефалангового суглобів. Автор національної програми України з ендопротезування тазостегнового суглоба й оригінальних розробок принципово нових систем ендопротезів тазостегнового, плечового, гомілковостопного суглобів, а також суглобів кисті та стопи.

70 років від дня народження ортопеда-травматолога, доктора медичних наук, професора, академіка НАМН України Олександра Євгенійовича Лоскутова (1950) Ортопед-травматолог, доктор медичних наук, професор (1992), академік НАМН України (2017), заслужений діяч науки і техніки України (1998). Завідувач кафедри травматології та ортопедії Дніпропетровської медичної академії (з 1991), член Ради професорів лікарні ім. І.І. Мечникова, президент Української асоціації ендопротезування суглобів, віце-президент Української асоціації ортопедів-травматологів, головний позаштатний ортопед-травматолог Дніпропетровської області. Розробив новий науковий напрям з проблем ендопротезування та реконструктивної хірургії суглобів. Має надзвичайно широкий спектр наукових інтересів. Протягом багатьох років займається проблемою розвитку ендопротезування. Ініціатор і засновник у 1991 році першої в Україні спеціалізованої клініки ендопротезування, в якій розроблені та доведені до промислового виробництва та широкого втілення в клінічну практику вітчизняні конкурентноспроможні ендопротези кульшового, колінного та плечового суглобів, проведено підготовку більше 260 українських фахівців та вперше у світовій практиці впроваджена імплантація ендопротезів гомілковостопного та плеснефалангового суглобів. Автор національної програми України з ендопротезування тазостегнового суглоба й оригінальних розробок принципово нових систем ендопротезів тазостегнового, плечового, гомілковостопного суглобів, а також суглобів кисті та стопи.