Народився Василь Васильович Подольський

Дата:
13.12.2019 день
2019-12-13T00:00:00+02:00
2019-12-14T00:00:00+02:00

65 років від дня народження акушера-гінеколога, доктора медичних наук, професора Василя Васильовича Подольського (1954)

Акушер-гінеколог, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України, завідувач відділення проблем здоров’я жінок фертильного віку ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.Н. Лук’янової НАМН України”.

Його наукові дослідження дозволили вирішити сучасні проблеми екстрагенітальної патології у вагітних, зокрема, ведення вагітності, пологів, стану плода та новонароджених у жінок з вродженими вадами серця та нейро-циркуляторною астенією. Ці наукові розробки дозволили значно знизити частоту ускладнень у вагітних жінок і новонароджених. Протягом останніх років є керівником широкомасштабних наукових досліджень, присвячених вивченню стану репродуктивного здоров’я жінок в нашій країні.

Входить до складу комісії Міністерства охорони здоров’я України зі створення протоколів лікування патологічних станів і захворювань в акушерстві та гінекології. Є членом президії Асоціації акушерів-гінекологів України, відповідає за проблеми розвитку науки та репродуктивного здоров’я жінок.

65 років від дня народження акушера-гінеколога, доктора медичних наук, професора Василя Васильовича Подольського (1954) Акушер-гінеколог, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України, завідувач відділення проблем здоров'я жінок фертильного віку ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.Н. Лук'янової НАМН України". Його наукові дослідження дозволили вирішити сучасні проблеми екстрагенітальної патології у вагітних, зокрема, ведення вагітності, пологів, стану плода та новонароджених у жінок з вродженими вадами серця та нейро-циркуляторною астенією. Ці наукові розробки дозволили значно знизити частоту ускладнень у вагітних жінок і новонароджених. Протягом останніх років є керівником широкомасштабних наукових досліджень, присвячених вивченню стану репродуктивного здоров’я жінок в нашій країні. Входить до складу комісії Міністерства охорони здоров’я України зі створення протоколів лікування патологічних станів і захворювань в акушерстві та гінекології. Є членом президії Асоціації акушерів-гінекологів України, відповідає за проблеми розвитку науки та репродуктивного здоров’я жінок.