Фізкультура і спорт – стиль життя українців

Сьогодні, 14 вересня, в Україні відмічають найздоровіше та найактивніше свято – День фізичної культури та спорту. 

Фізична культура і спорт супроводжує нас кожного дня: ранкова зарядка, басейн, тренування в залі, пробіжки, благодійні забіги, футбол, змагання, гра, розваги, активний відпочинок – все це сприяє фізичному розвитку людини, укріпленню здоров’я і є життєствердним в усіх відношеннях.

Спорт на благо миру та розвитку – ключове формулювання цієї події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя.

Спорт має бути стилем життя всіх українців. Це свято потрібно популяризувати, і не лише одним днем в рік, а щодня! Тоді і нація буде здоровіша!

До уваги відвідувачів сайту ННМБУ – віртуальна виставка за цією тематикою.

Зі святом Вас! Бажаємо всім професіоналам і фахівцям в даній галузі успіхів та щастя!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Сьогодні, 14 вересня, в Україні відмічають найздоровіше та найактивніше свято – День фізичної культури та спорту.  Фізична культура і спорт супроводжує нас кожного дня: ранкова зарядка, басейн, тренування в залі, пробіжки, благодійні забіги, футбол, змагання, гра, розваги, активний відпочинок – все це сприяє фізичному розвитку людини, укріпленню здоров'я і є життєствердним в усіх відношеннях. Спорт на благо миру та розвитку - ключове формулювання цієї події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя. Спорт має бути стилем життя всіх українців. Це свято потрібно популяризувати, і не лише одним днем в рік, а щодня! Тоді і нація буде здоровіша! До уваги відвідувачів сайту ННМБУ – віртуальна виставка за цією тематикою. Зі святом Вас! Бажаємо всім професіоналам і фахівцям в даній галузі успіхів та щастя!