Фотовиставка Олексія-Нестора Науменка “Три міста – три світи”

19 грудня 2019 р. о 12:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на відкриття фотовиставки Олексія-Нестора Науменка “Три міста – три світи”.

Олексій-Нестор Науменко, режисер кіно і телебачення вже двадцять років мандрує нашою планетою робить світлини та знімає документальні фільми.

Під час кіно-експедицій режисер назбирав цілу колекцію світлин, частину з яких він представить на виставці. Це фотографії, що відкривають такі далекі й такі різні світи трьох різних країн: Японії, Боснії та Мальдівів.

Вхід вільний.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

19 грудня 2019 р. о 12:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на відкриття фотовиставки Олексія-Нестора Науменка “Три міста – три світи”. Олексій-Нестор Науменко, режисер кіно і телебачення вже двадцять років мандрує нашою планетою робить світлини та знімає документальні фільми. Під час кіно-експедицій режисер назбирав цілу колекцію світлин, частину з яких він представить на виставці. Це фотографії, що відкривають такі далекі й такі різні світи трьох різних країн: Японії, Боснії та Мальдівів. Вхід вільний.