Фотовиставка Олексія-Нестора Науменка “Три міста – три світи”

19 грудня 2019 р. о 12:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на відкриття фотовиставки Олексія-Нестора Науменка “Три міста – три світи”.

Олексій-Нестор Науменко, режисер кіно і телебачення вже двадцять років мандрує нашою планетою робить світлини та знімає документальні фільми.

Під час кіно-експедицій режисер назбирав цілу колекцію світлин, частину з яких він представить на виставці. Це фотографії, що відкривають такі далекі й такі різні світи трьох різних країн: Японії, Боснії та Мальдівів.

Вхід вільний.

Публікації на цю тему

19 грудня 2019 р. о 12:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на відкриття фотовиставки Олексія-Нестора Науменка “Три міста – три світи”. Олексій-Нестор Науменко, режисер кіно і телебачення вже двадцять років мандрує нашою планетою робить світлини та знімає документальні фільми. Під час кіно-експедицій режисер назбирав цілу колекцію світлин, частину з яких він представить на виставці. Це фотографії, що відкривають такі далекі й такі різні світи трьох різних країн: Японії, Боснії та Мальдівів. Вхід вільний.