Харківській науковій медичній бібліотеці 160 років

Національна наукова медична бібліотека України щиро вітає колектив  Харківської наукової медичної бібліотеки та всю медичну громаду Харківщини зі 160-річчям від дня заснування однієї з найстаріших медичних бібліотек України.

Харківську наукову медичну бібліотеку було засновано Харківським медичним товариством у липні 1861 року.

Наразі бібліотека є головним науковим закладом Харківської області з питань бібліотечно-інформаційного забезпечення медичної науки та охорони здоров’я, організаційно-методичним центром медичних бібліотек області.

Щиро зичимо колективу Харківської наукової медичної бібліотеки процвітання, творчих успіхів, нових ідей, вдячних читачів, збереження та примноження неповторного стилю в роботі, віри у свою справу та любові до неї.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Національна наукова медична бібліотека України щиро вітає колектив  Харківської наукової медичної бібліотеки та всю медичну громаду Харківщини зі 160-річчям від дня заснування однієї з найстаріших медичних бібліотек України. Харківську наукову медичну бібліотеку було засновано Харківським медичним товариством у липні 1861 року. Наразі бібліотека є головним науковим закладом Харківської області з питань бібліотечно-інформаційного забезпечення медичної науки та охорони здоров'я, організаційно-методичним центром медичних бібліотек області. Щиро зичимо колективу Харківської наукової медичної бібліотеки процвітання, творчих успіхів, нових ідей, вдячних читачів, збереження та примноження неповторного стилю в роботі, віри у свою справу та любові до неї.