Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику.

29 березня 2018 року Національна наукова медична бібліотека України взяла участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю “Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику” яка відбувалась у ДП Міжнародному конгрес-центрі – Український Дім.

На конференції представлялись фонди ННМБУ за даною тематикою – українською, польською, англійською, німецькою, російською та ін. мовами. Демонструвались презентаційні матеріали та інформаційні послуги Бібліотеки. Спеціалісти Бібліотеки надавали консультації для учасників конференції спрямовані на створення привабливого іміджу Бібліотеки. Презентувались матеріали про Польську медичну бібліотеку ім. Збігнева Реліги, яка працює у стінах ННМБУ. Учасники конференції і потенційні користувачі ознайомились з біблітечно-інформаційним сервісом, бібліографічними продуктом роботи Бібліотеки на сучасному етапі.

Фахівці ННМБУ провели моніторинг періодичних видань представлених на коференції видавництвами. Укладено угоду з видавцями журналу “Рубежи здорвья”.
За активну участь, партнерство та інформаційну підтримку даного заходу – Бібліотеку нагороджено Дипломом учасника.

Публікації на цю тему

29 березня 2018 року Національна наукова медична бібліотека України взяла участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю "Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику" яка відбувалась у ДП Міжнародному конгрес-центрі - Український Дім. На конференції представлялись фонди ННМБУ за даною тематикою - українською, польською, англійською, німецькою, російською та ін. мовами. Демонструвались презентаційні матеріали та інформаційні послуги Бібліотеки. Спеціалісти Бібліотеки надавали консультації для учасників конференції спрямовані на створення привабливого іміджу Бібліотеки. Презентувались матеріали про Польську медичну бібліотеку ім. Збігнева Реліги, яка працює у стінах ННМБУ. Учасники конференції і потенційні користувачі ознайомились з біблітечно-інформаційним сервісом, бібліографічними продуктом роботи Бібліотеки на сучасному етапі. Фахівці ННМБУ провели моніторинг періодичних видань представлених на коференції видавництвами. Укладено угоду з видавцями журналу "Рубежи здорвья". За активну участь, партнерство та інформаційну підтримку даного заходу - Бібліотеку нагороджено Дипломом учасника.