Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику.

30 березня 2017 року Національна наукова медична бібліотека України взяла участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю “Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику″ яка відбулась в Українському домі (Міжнародний конгрес-центр).

На конференції були представлені фонди ННМБУ за даною тематикою – українською, польською, англійською, російською та ін. мовами. Демонструвались презентаційні матеріали та інформаційні послуги Бібліотеки. Спеціалістами Бібліотеки надавались консультації спрямовані на створення привабливого іміджу Бібліотеки.

Презентувались матеріали про відкриття у ННМБУ – Польської медичної бібліотеки. Учасники конференції і потенційні користувачі ознайомлювались з діяльністю Бібліотеки.

За партнерство та інформаційну підтримку Бібліотеку нагороджено Дипломом учасника.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

30 березня 2017 року Національна наукова медична бібліотека України взяла участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю "Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику″ яка відбулась в Українському домі (Міжнародний конгрес-центр). На конференції були представлені фонди ННМБУ за даною тематикою - українською, польською, англійською, російською та ін. мовами. Демонструвались презентаційні матеріали та інформаційні послуги Бібліотеки. Спеціалістами Бібліотеки надавались консультації спрямовані на створення привабливого іміджу Бібліотеки. Презентувались матеріали про відкриття у ННМБУ – Польської медичної бібліотеки. Учасники конференції і потенційні користувачі ознайомлювались з діяльністю Бібліотеки. За партнерство та інформаційну підтримку Бібліотеку нагороджено Дипломом учасника.