Інформований – значить захищений

До Всесвітнього дня імунітету.

1 березня у світі відзначається Всесвітній день імунітету. Рішення про святкування цього дня прийняте за ініціативи ВООЗ у 2002 року.

Головна мета і завдання цього свята – інформування суспільства про важливість цього захисного механізму для здоров’я, необхідність його укріплення та збереження.

Саме слово ″Імунітет″ походить від латинського слова ″immunitas″ і означає – звільнення, здатність імунної системи зберігати цілісність і сталість внутрішнього середовища організму.

Імунітет – це не просто захисник нашого організму, але і сильна зброя проти різних хвороб. Здоровий імунітет дозволяє людині уникнути більшості захворювань, прожити здорове і повноцінне життя.

Перший день весни обрано не випадково. Початок весни – приємна і довгоочікувана пора року, коли природа навколо нас починає оживати, але не варто забувати про те, що наш імунітет напружено працював всю зиму, тому необхідно його підкріпити.

Зміцнити свій імунітет можна за допомогою здорового способу життя, а це: здоровий сон, дозовані фізичні навантаження, повноцінне збалансоване харчування, прогулянки на свіжому повітрі тощо. Саме завдяки здатності імунітету розпізнавати, руйнувати і виводити чужорідні клітини з організму – його ще називають бар’єром захисту.

Пам’ятайте, важкі фізичні навантаження, особливо в ранкові години, знижують опірність організму до інфекцій, так як сповільнюють вироблення лімфоцитів, а надлишкове вживання рафінованого цукру – пригнічує імунну систему, знижуючи активність антитіл, які борються з інфекціями. Натомість, сміх – стимулює вироблення гормону радості серотоніну, який допомагає захищати організм від хвороб. Відомо, що в звичайному чаї міститься речовина L-теанин, яка в 5 разів підвищує опірність клітин імунної системи.

Дбаймо про свій імунітет! Будьмо здорові!

Публікації на цю тему

До Всесвітнього дня імунітету.

1 березня у світі відзначається Всесвітній день імунітету. Рішення про святкування цього дня прийняте за ініціативи ВООЗ у 2002 року. Головна мета і завдання цього свята – інформування суспільства про важливість цього захисного механізму для здоров’я, необхідність його укріплення та збереження. Саме слово ″Імунітет″ походить від латинського слова ″immunitas″ і означає – звільнення, здатність імунної системи зберігати цілісність і сталість внутрішнього середовища організму. Імунітет - це не просто захисник нашого організму, але і сильна зброя проти різних хвороб. Здоровий імунітет дозволяє людині уникнути більшості захворювань, прожити здорове і повноцінне життя. Перший день весни обрано не випадково. Початок весни - приємна і довгоочікувана пора року, коли природа навколо нас починає оживати, але не варто забувати про те, що наш імунітет напружено працював всю зиму, тому необхідно його підкріпити. Зміцнити свій імунітет можна за допомогою здорового способу життя, а це: здоровий сон, дозовані фізичні навантаження, повноцінне збалансоване харчування, прогулянки на свіжому повітрі тощо. Саме завдяки здатності імунітету розпізнавати, руйнувати і виводити чужорідні клітини з організму - його ще називають бар’єром захисту. Пам’ятайте, важкі фізичні навантаження, особливо в ранкові години, знижують опірність організму до інфекцій, так як сповільнюють вироблення лімфоцитів, а надлишкове вживання рафінованого цукру - пригнічує імунну систему, знижуючи активність антитіл, які борються з інфекціями. Натомість, сміх - стимулює вироблення гормону радості серотоніну, який допомагає захищати організм від хвороб. Відомо, що в звичайному чаї міститься речовина L-теанин, яка в 5 разів підвищує опірність клітин імунної системи. Дбаймо про свій імунітет! Будьмо здорові!