Interna Szczeklika 2019

Презентуємо найновіший випуск довідника з внутрішніх хвороб „Interna Szczeklika 2019” та малий підручник „Interna Szczeklika 2019/20”.

Довідник з внутрішніх хвороб „Interna Szczeklika 2019” – оригінальне польське видання створене відповідно до принципів доказової медицини. На його сторінках обговорюється патофізіологія, діагностика та лікування основних захворювань внутрішніх органів і систем. Враховуючи останні розробки та досягнення клінічної практики в новій редакції посібника були оновлені й значно розширені всі розділи.

Підручник „Interna Szczeklika 2019/20” – конспективна версія довідника. Завдяки своїм компактним розмірам книжка може поміститись в кишені лікарського халата.

Щиро дякуємо видавництву „Medycyna praktyczna” за подаровані книжки.

Усі зацікавлені мають змогу ознайомитись з виданнями в Польській медичній бібліотеці імені професора Збіґнєва Реліґи.

Публікації на цю тему

Презентуємо найновіший випуск довідника з внутрішніх хвороб „Interna Szczeklika 2019” та малий підручник „Interna Szczeklika 2019/20”. Довідник з внутрішніх хвороб „Interna Szczeklika 2019” – оригінальне польське видання створене відповідно до принципів доказової медицини. На його сторінках обговорюється патофізіологія, діагностика та лікування основних захворювань внутрішніх органів і систем. Враховуючи останні розробки та досягнення клінічної практики в новій редакції посібника були оновлені й значно розширені всі розділи. Підручник „Interna Szczeklika 2019/20” – конспективна версія довідника. Завдяки своїм компактним розмірам книжка може поміститись в кишені лікарського халата. Щиро дякуємо видавництву „Medycyna praktyczna” за подаровані книжки. Усі зацікавлені мають змогу ознайомитись з виданнями в Польській медичній бібліотеці імені професора Збіґнєва Реліґи.