Interna Szczeklika 2018

Щиро дякуємо видавництву «Medycyna praktyczna» за подароване десяте перероблене й доповнене видання посібника «Interna Szczeklika 2018», яке є основою медичної освіти в Польщі.
Оригінальне польське видання створене відповідно до принципів доказової медицини. На його сторінках обговорюється патофізіологія, діагностика та лікування основних захворювань внутрішніх органів і систем. Враховуючи останні розробки та досягнення клінічної практики в новій редакції посібника були оновлені й значно розширені всі розділи. В книзі детально розглядаються захворювання серця й кровоносних судин, органів дихання (перевагу надано ХОЗЛ та туберкульозу), печінки з акцентом на аутоімунний гепатит та новоутворення. Значну увагу приділено харчовій гіперчутливості та целіакії, захворюванням ендокринних органів та їх пухлинам, разом з тим описано системні захворювання сполучної тканини, скелетної та гладкої мускулатури, які призводять до порушень рухових функцій людини.
Посібник має чітке планування – нозологічний підхід, патофізіологія, клінічні прояви, діагностика, прогноз та необхідне лікування, у ньому представлені найсучасніші методи діагностики та терапії. Ця книжка є незамінною у повсякденній практиці лікарів, які спеціалізуються в області внутрішньої медицини.
Усі зацікавлені мають змогу ознайомитись з виданням в Польській медичній бібліотеці імені професора Збіґнєва Реліґи.

Публікації на цю тему

Щиро дякуємо видавництву «Medycyna praktyczna» за подароване десяте перероблене й доповнене видання посібника «Interna Szczeklika 2018», яке є основою медичної освіти в Польщі. Оригінальне польське видання створене відповідно до принципів доказової медицини. На його сторінках обговорюється патофізіологія, діагностика та лікування основних захворювань внутрішніх органів і систем. Враховуючи останні розробки та досягнення клінічної практики в новій редакції посібника були оновлені й значно розширені всі розділи. В книзі детально розглядаються захворювання серця й кровоносних судин, органів дихання (перевагу надано ХОЗЛ та туберкульозу), печінки з акцентом на аутоімунний гепатит та новоутворення. Значну увагу приділено харчовій гіперчутливості та целіакії, захворюванням ендокринних органів та їх пухлинам, разом з тим описано системні захворювання сполучної тканини, скелетної та гладкої мускулатури, які призводять до порушень рухових функцій людини. Посібник має чітке планування – нозологічний підхід, патофізіологія, клінічні прояви, діагностика, прогноз та необхідне лікування, у ньому представлені найсучасніші методи діагностики та терапії. Ця книжка є незамінною у повсякденній практиці лікарів, які спеціалізуються в області внутрішньої медицини. Усі зацікавлені мають змогу ознайомитись з виданням в Польській медичній бібліотеці імені професора Збіґнєва Реліґи.