Конференція “Реабілітаційні можливості рефлексотерапії”

Запрошуємо на науково-практичну конференцію з міжнародною участю “Реабілітаційні можливості рефлексотерапії та інших немедикаментозних і медикаментозних методів в медичній допомозі постраждалим під час війни з неврологічними та іншими пошкодженнями”.

Коли: 10-11 листопада 2022р. (Початок об 11:00)
Формат: онлайн.
Сертифікат: 30 балів БПР
10 балів (конференція) + 20 балів (майстер-класи)
Варіанти участі : Вільний доступ + платні пакети
Програма та реєстрація: https://bit.ly/10-11conf

Окупаційна війна в Україні поставила нові виклики щодо надання медичної допомоги військовим та цивільним. Складність клінічних випадків, зумовлених або посилених війною, потребує комплексного підходу із застосуванням як медикаментозних, так й немедикаментозних засобів.

З цієї точки зору великий потенціал мають методи рефлексотерапії, які доводять свою високу ефективність і можливість застосування навіть в польових умовах, як швидкодопоміжні засоби.
Тому, ГО «Українська асоціація рефлексотерапії та медичної акупунктури» (ГО «УАРМА»), до свого 30-річного ювілею, присвятила цим питанням науково-практичну конференцію разом із провідними навчальними та науково-практичними закладами України – НУОЗ України імені П.Л.Шупика та ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС.

Буде представлено сучасний теоретичний матеріал у вигляді доповідей провідних спеціалістів з України та зарубіжних країн, алгоритми дій щодо спасіння життя постраждалим під час війни в екстремальних умовах, а також практичні майстер-класи як для лікарів, так і реабілітологів, парамедиків та психологів.

Ознайомтеся з програмою та реєструйтеся. Буде багато цікавої та корисної інформації.

Програма та реєстрація: https://bit.ly/10-11conf

Публікації на цю тему

Запрошуємо на науково-практичну конференцію з міжнародною участю "Реабілітаційні можливості рефлексотерапії та інших немедикаментозних і медикаментозних методів в медичній допомозі постраждалим під час війни з неврологічними та іншими пошкодженнями". Коли: 10-11 листопада 2022р. (Початок об 11:00) Формат: онлайн. Сертифікат: 30 балів БПР 10 балів (конференція) + 20 балів (майстер-класи) Варіанти участі : Вільний доступ + платні пакети Програма та реєстрація: https://bit.ly/10-11conf Окупаційна війна в Україні поставила нові виклики щодо надання медичної допомоги військовим та цивільним. Складність клінічних випадків, зумовлених або посилених війною, потребує комплексного підходу із застосуванням як медикаментозних, так й немедикаментозних засобів. З цієї точки зору великий потенціал мають методи рефлексотерапії, які доводять свою високу ефективність і можливість застосування навіть в польових умовах, як швидкодопоміжні засоби. Тому, ГО «Українська асоціація рефлексотерапії та медичної акупунктури» (ГО «УАРМА»), до свого 30-річного ювілею, присвятила цим питанням науково-практичну конференцію разом із провідними навчальними та науково-практичними закладами України – НУОЗ України імені П.Л.Шупика та ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС. Буде представлено сучасний теоретичний матеріал у вигляді доповідей провідних спеціалістів з України та зарубіжних країн, алгоритми дій щодо спасіння життя постраждалим під час війни в екстремальних умовах, а також практичні майстер-класи як для лікарів, так і реабілітологів, парамедиків та психологів. Ознайомтеся з програмою та реєструйтеся. Буде багато цікавої та корисної інформації. Програма та реєстрація: https://bit.ly/10-11conf