Конгрес із стратегії розвитку народної і нетрадиційної медицини

У Києві 27 жовтня 2017року відбувся науковий конгрес з міжнародною участю «СУЧАСНІ ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РОЗВ’ЯЗАННЯ І ВПРОВАДЖЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ НАРОДНОЇ І НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ У ПЕРВИННУ ЛАНКУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я».

У науковому заході взяли участь різні фахівці народної і нетрадиційної медицини, науковці, викладачі вищих навчальних медичних закладів, практичні лікарі, психологи, молоді вчені.
Метою проведення Конгресу було обговорення подальшої стратегії та концепції впроваждення комплементарної, альтернативної (народної та нетрадиційної) медицини у первинну ланку охорони здоров’я. У рамках Конгресу відбулися пленарні засідання, круглий стіл, дискусії та наради.

[embeddoc url=”http://library.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/Kongres-NiNM.pdf” viewer=”google”]

Публікації на цю тему

У Києві 27 жовтня 2017року відбувся науковий конгрес з міжнародною участю «СУЧАСНІ ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РОЗВ’ЯЗАННЯ І ВПРОВАДЖЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ НАРОДНОЇ І НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ У ПЕРВИННУ ЛАНКУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я». У науковому заході взяли участь різні фахівці народної і нетрадиційної медицини, науковці, викладачі вищих навчальних медичних закладів, практичні лікарі, психологи, молоді вчені. Метою проведення Конгресу було обговорення подальшої стратегії та концепції впроваждення комплементарної, альтернативної (народної та нетрадиційної) медицини у первинну ланку охорони здоров’я. У рамках Конгресу відбулися пленарні засідання, круглий стіл, дискусії та наради. [embeddoc url="http://library.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/Kongres-NiNM.pdf" viewer="google"]