КОНСТИТУЦІЯ – ОБЕРІГ ДЕРЖАВНОСТІ

28 червня – День Конституції України. 28 червня 1996 року, Верховна Рада України прийняла першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної країни, її суверенітет та територіальну цілісність.

Сьогодні відзначення Дня Конституції України є одним з найбільш вагомих свят, яке шанують і визнають по всьому світові, адже Конституція наголошує на найважливіших людських цінностях: честі і гідності, недоторканності й безпеці.

Вітаємо Український народ і щиро бажаємо кожному з нас життєвої мудрості й далекоглядності, натхнення в роботі та нових звершень на благо нашої Батьківщини!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

28 червня – День Конституції України. 28 червня 1996 року, Верховна Рада України прийняла першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної країни, її суверенітет та територіальну цілісність. Сьогодні відзначення Дня Конституції України є одним з найбільш вагомих свят, яке шанують і визнають по всьому світові, адже Конституція наголошує на найважливіших людських цінностях: честі і гідності, недоторканності й безпеці. Вітаємо Український народ і щиро бажаємо кожному з нас життєвої мудрості й далекоглядності, натхнення в роботі та нових звершень на благо нашої Батьківщини!