КОНСТИТУЦІЯ – ОБЕРІГ ДЕРЖАВНОСТІ

28 червня – День Конституції України. 28 червня 1996 року, Верховна Рада України прийняла першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної країни, її суверенітет та територіальну цілісність.

Сьогодні відзначення Дня Конституції України є одним з найбільш вагомих свят, яке шанують і визнають по всьому світові, адже Конституція наголошує на найважливіших людських цінностях: честі і гідності, недоторканності й безпеці.

Вітаємо Український народ і щиро бажаємо кожному з нас життєвої мудрості й далекоглядності, натхнення в роботі та нових звершень на благо нашої Батьківщини!

Публікації на цю тему

28 червня – День Конституції України. 28 червня 1996 року, Верховна Рада України прийняла першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної країни, її суверенітет та територіальну цілісність. Сьогодні відзначення Дня Конституції України є одним з найбільш вагомих свят, яке шанують і визнають по всьому світові, адже Конституція наголошує на найважливіших людських цінностях: честі і гідності, недоторканності й безпеці. Вітаємо Український народ і щиро бажаємо кожному з нас життєвої мудрості й далекоглядності, натхнення в роботі та нових звершень на благо нашої Батьківщини!