Контроль якості медичної допомоги

Запрошуємо на майстер-клас «Порядок запровадження 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров’я»

Початок: 31 жовтня, 11.00 (1,5 години)
Місце зустрічі: Zoom

Спікер:
Андрій Котуза, д-р мед. наук, проф., заступник головного лікаря з організаційної роботи клінічної лікарні «Феофанія» ДУС, консультант з розвитку лікарень та запровадження системи якості та безпеки медичної діяльності, експерт проектів: USAID, GIZ, UNDP.

Під час освітнього заходу передбачене спілкування зі спікером в режимі «Запитання — Відповідь». Підтвердженням успішного проходження освітнього заходу є складання іспиту у вигляді тестових завдань по темі майстер-класу (10 запитань).

Аудиторія майстер-класу: керівники (медичні директори) ЗОЗ.
Учасники майстер-класу отримають навички з удосконалення системи контролю якості медичної допомоги в залежності від рівня розвитку закладу охорони здоров’я.

Про що:

  • Буде розглянуто загальні вимоги, принципи та типові помилки при запровадженні системи контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров’я.
  • Проаналізовано алгоритм запровадження 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров’я.
    Типові помилки при запроваджені системи контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров’я.
    Ознайомлено із цілями, завданнями, формами та методами діяльності суб’єктів та об’єктів 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров’я.
  • Представлено основні документи, які доцільно вести для діяльності системи контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров’я.

Учасники майстер-класу отримають навички з удосконалення системи контролю якості медичної допомоги в залежності від рівня розвитку закладу охорони здоров’я.
БПР медичних та фармацевтичних працівників
Вартість участі однієї особи: 650 грн

Більше про майстер-клас:
https://press-aliance.com/navchannya/mayster-klas-poryadok-zaprovadzhennya-3-stupenevoho-kontrolyu-yakosti-medychnoyi?utm_source=sendpulse&utm_medium=email&utm_campaign=maister-klas-poryadok-zaprovad

Публікації на цю тему

Запрошуємо на майстер-клас «Порядок запровадження 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я» Початок: 31 жовтня, 11.00 (1,5 години) Місце зустрічі: Zoom Спікер: Андрій Котуза, д-р мед. наук, проф., заступник головного лікаря з організаційної роботи клінічної лікарні «Феофанія» ДУС, консультант з розвитку лікарень та запровадження системи якості та безпеки медичної діяльності, експерт проектів: USAID, GIZ, UNDP. Під час освітнього заходу передбачене спілкування зі спікером в режимі «Запитання — Відповідь». Підтвердженням успішного проходження освітнього заходу є складання іспиту у вигляді тестових завдань по темі майстер-класу (10 запитань). Аудиторія майстер-класу: керівники (медичні директори) ЗОЗ. Учасники майстер-класу отримають навички з удосконалення системи контролю якості медичної допомоги в залежності від рівня розвитку закладу охорони здоров’я. Про що:
  • Буде розглянуто загальні вимоги, принципи та типові помилки при запровадженні системи контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я.
  • Проаналізовано алгоритм запровадження 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я. Типові помилки при запроваджені системи контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я. Ознайомлено із цілями, завданнями, формами та методами діяльності суб’єктів та об’єктів 3-ступеневого контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я.
  • Представлено основні документи, які доцільно вести для діяльності системи контролю якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я.
Учасники майстер-класу отримають навички з удосконалення системи контролю якості медичної допомоги в залежності від рівня розвитку закладу охорони здоров’я. БПР медичних та фармацевтичних працівників Вартість участі однієї особи: 650 грн Більше про майстер-клас: https://press-aliance.com/navchannya/mayster-klas-poryadok-zaprovadzhennya-3-stupenevoho-kontrolyu-yakosti-medychnoyi?utm_source=sendpulse&utm_medium=email&utm_campaign=maister-klas-poryadok-zaprovad