Książka Magdy Krzyżanowskiej-Mierzewskiej i Aldony Wiśniewskiej „Olga, córka „Wilka”

Фонд Польської медичної бібліотеки імені Збіґнєва Реліґи отримав нову книгу „Ольга, дочка „Вовка”.

Щиро вдячні пані Маґді Кржижановській-Мєржевській, співавтору та дочці головної героїні за подароване видання та теплі слова присвяти „Для Польської медичної бібліотеки у Києві від щирого серця і з побажаннями приємного читання. Ґданськ, 31.052019”.

Зі сторінок книжки повстає життєпис непересічної особистості – лікаря, громадської діячки Ольги Кржижановської, дочки польського офіцера, який діяв у підпіллі під час ІІ світової війни. Вона стала політиком у зрілому віці і досягла значного успіху – була обрана депутатом Сейму Республіки Польща у 1989 р. І, ІІ та ІІІ каденції – до 2001 року. З 2001 по 2005 була Віце-маршалком Сейму.

Прем’єра книги була приурочена до 30-річчя з дня перших демократичних виборів у Польщі – 4 червня 1989 року.

Публікації на цю тему

Фонд Польської медичної бібліотеки імені Збіґнєва Реліґи отримав нову книгу „Ольга, дочка „Вовка”. Щиро вдячні пані Маґді Кржижановській-Мєржевській, співавтору та дочці головної героїні за подароване видання та теплі слова присвяти „Для Польської медичної бібліотеки у Києві від щирого серця і з побажаннями приємного читання. Ґданськ, 31.052019”. Зі сторінок книжки повстає життєпис непересічної особистості – лікаря, громадської діячки Ольги Кржижановської, дочки польського офіцера, який діяв у підпіллі під час ІІ світової війни. Вона стала політиком у зрілому віці і досягла значного успіху – була обрана депутатом Сейму Республіки Польща у 1989 р. І, ІІ та ІІІ каденції – до 2001 року. З 2001 по 2005 була Віце-маршалком Сейму. Прем'єра книги була приурочена до 30-річчя з дня перших демократичних виборів у Польщі – 4 червня 1989 року.