Шановні лікарі!
Громадська організація «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України», Державна установа «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України» та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошують Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Інноваційні технології діагностики, лікування та реабілітації неврологічних захворювань в умовах воєнного часу»
Науково-практичну конференцію буде присвячено особливостям надання неврологічної допомоги пацієнтам в умовах воєнного часу. Особливу увагу буде приділено питанням діагностики, лікування та реабілітації найбільш поширених та соціально значущих у період воєнного стану захворювань: ЧМТ та її наслідки, мозковий інсульт, інсомнії, тривожні та депресивні розлади. Також на конференції будуть представлені рекомендації щодо надання допомоги пацієнтам з різними формами неврологічної патології, сучасний стан вивчення етіології, патогенезу та особливостей лікування, основаних на принципах доказової медицини, найбільш поширених захворювань нервової системи.
До участі у роботі конференції запрошуються лікарі за спеціальністю:
Дитяча неврологія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна лабораторна діагностика, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Медицина невідкладних станів, Медична психологія, Неврологія, Нейрохірургія, Психотерапія, Рефлексотерапія, Фізична та реабілітаційна медицина, Функціональна діагностика
Попередня реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Участь для лікарів безкоштовна
Формат проведення конференції – online
Початок роботи конференції: 29 березня 2024 року о 9-00.
Закінчення роботи конференції: 30 березня 2024 року о 17-00.
Офіційна мова конференції: українська
Кількість балів відповідно до шкали значень різних видів діяльності лікарів (провізорів) за участь у конференції:
- з усною доповіддю – 30 балів
- зі стендовою доповіддю – 20 балів
- слухач – 10 балів (для отримання сертифіката учасники мають пройти тестування у особистому кабінеті та надати не менше 80% правильних відповідей). Фінальне тестування на отримання сертифіката необхідно пройти в день проведення заходу та до його завершення. В програмі заходу передбачений час, на виконання тестів. (Відповідно до пункту 17 постанови № 725, від 14 липня 2021 р.)
Доступ до відео – 2 тижні
ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ В ЯКОСТІ ДОПОВІДАЧА З УСНОЮ/СТЕНДОВОЮ ДОПОВІДДЮ НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДО 15 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ
- Тривалість усної доповіді складає до 20 хвилин!
- Стендові доповіді подаються у вигляді 3-4-х слайдів (16:9), які мають відображати назву роботи, повне ПІП авторів, місце їхньої роботи, мету дослідження, основні результати та їх обговорення.
- Нарахування балів безперервного професійного розвитку фахівців охорони здоров’я буде здійснюватися, відповідно до критеріїв, визначеним Наказом МОЗ № 446, від 22.02.2019 р., зі змінами, внесеними Наказом МОЗ №745 від 19.01.2021 р.
- Одна й та сама доповідь повторно не враховується!
- Рекламні доповіді не враховуються!
Подати заявку на участь із доповіддю >>>
АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:
61068, Харків, вул. Академіка Павлова, 46, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України».