Ліцензування медичної практики

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі «Зміни у ліцензуванні медичної практики. Що потрібно знати ліцензіату?»

Початок: 9 квітня, 11.00

Місце зустрічі: Zoom

Спікер:
Ольга Худошина, головний спеціаліст відділу моніторингу, аналізу та контролю якості надання медичної допомоги та медичного обслуговування Управління контролю якості надання медичної допомоги МОЗ України.

Про що: на майстер-класі ви дізнаєтесь про порядок подачі документів для ліцензування медичної практики; порядок оплати за ліцензію; зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики; особливості проведення медичних оглядів водіїв та провадження медичної практики в сфері косметології.

Цільова аудиторія: всі лікарські спеціальності

Вартість участі — 650 грн

Кількість балів БПР — 10

Зареєструватися на майстер-клас >>>>>>

Публікації на цю тему

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі «Зміни у ліцензуванні медичної практики. Що потрібно знати ліцензіату?» Початок: 9 квітня, 11.00 Місце зустрічі: Zoom Спікер: Ольга Худошина, головний спеціаліст відділу моніторингу, аналізу та контролю якості надання медичної допомоги та медичного обслуговування Управління контролю якості надання медичної допомоги МОЗ України. Про що: на майстер-класі ви дізнаєтесь про порядок подачі документів для ліцензування медичної практики; порядок оплати за ліцензію; зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики; особливості проведення медичних оглядів водіїв та провадження медичної практики в сфері косметології. Цільова аудиторія: всі лікарські спеціальності Вартість участі — 650 грн Кількість балів БПР — 10 Зареєструватися на майстер-клас >>>>>>