Любітеся, брати мої, Україну любіте

До 206 – ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

У березні 2020 року відзначаємо 206-річницю від Дня народження класика української поезії, символу українського національного духу – Тараса Шевченка.
Геніальний поет, художник, мислитель-гуманіст і революційний демократ, творча спадщина якого увійшла до скарбниці найцінніших надбань світової культури. Пробудила формування національної свідомості українського народу, волю до національної свободи, самоусвідомлення і самоствердження. Ідея проста і водночас геніальна – в своїй хаті своя й правда, і сила, і воля.

Поринаючи у творчість Шевченка відчуваєш безмежну любов до рідного краю та великий біль за його долю, палке бажання і велику віру людини, українця бачити Україну вільною, єдиною сім’єю. Сьогодні кожний з нас має прикласти всі зусилля і здібності, щоб мрія Тараса здійснилася: Україна без ″супостата″, мирна, могутня, єдина. А для цього цитуючи слова Т.Г. Шевченка: ″Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли″, дай нам сили Боже, у нашій вірі і боротьбі за власне майбутнє.

Публікації на цю тему

До 206 - ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка У березні 2020 року відзначаємо 206-річницю від Дня народження класика української поезії, символу українського національного духу – Тараса Шевченка. Геніальний поет, художник, мислитель-гуманіст і революційний демократ, творча спадщина якого увійшла до скарбниці найцінніших надбань світової культури. Пробудила формування національної свідомості українського народу, волю до національної свободи, самоусвідомлення і самоствердження. Ідея проста і водночас геніальна – в своїй хаті своя й правда, і сила, і воля. Поринаючи у творчість Шевченка відчуваєш безмежну любов до рідного краю та великий біль за його долю, палке бажання і велику віру людини, українця бачити Україну вільною, єдиною сім’єю. Сьогодні кожний з нас має прикласти всі зусилля і здібності, щоб мрія Тараса здійснилася: Україна без ″супостата″, мирна, могутня, єдина. А для цього цитуючи слова Т.Г. Шевченка: ″Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли″, дай нам сили Боже, у нашій вірі і боротьбі за власне майбутнє.