Майстер-клас: “Психосоматична практика: Гастроентерологія”

Вельмишановні лікарі!

Запрошуємо Вас прийняти участь у Міждисциплінарному тренінгу з оволодіння практичними навичками: «ПСИХОСОМАТИЧНА ПРАКТИКА: ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ», що відбудеться 07 квітня 2023 року в форматі онлайн трансляції.

РЕЄСТРАЦІЯ

До участі запрошуються лікарі за спеціальністями: гастроентерологія, неврологія, психіатрія, терапія/сімейна медицина, фізична та реабілітаційна медицина.

Попередня реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Участь для лікарів безкоштовна.

Сертифікат учасника – 10 балів (для отримання сертифікату по завершенню тренінгу учасники мають пройти тестування у особистому кабінеті та надати не меньше 85% правильних відповідей).

Захід призначено тільки для фахівців сфери охорони здоров’я, осіб, які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Публікації на цю тему

Вельмишановні лікарі! Запрошуємо Вас прийняти участь у Міждисциплінарному тренінгу з оволодіння практичними навичками: «ПСИХОСОМАТИЧНА ПРАКТИКА: ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ», що відбудеться 07 квітня 2023 року в форматі онлайн трансляції. РЕЄСТРАЦІЯ До участі запрошуються лікарі за спеціальністями: гастроентерологія, неврологія, психіатрія, терапія/сімейна медицина, фізична та реабілітаційна медицина. Попередня реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Участь для лікарів безкоштовна. Сертифікат учасника - 10 балів (для отримання сертифікату по завершенню тренінгу учасники мають пройти тестування у особистому кабінеті та надати не меньше 85% правильних відповідей). Захід призначено тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб, які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.