Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 25 січня 2022 р., відбулася робоча зустріч з нагоди підписання Меморандуму про співпрацю Національної наукової медичної бібліотеки України з ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України».

Тетяна ОСТАПЕНКО, в. о. генерального директора ННМБУ і Владислав ЗБАНАЦЬКИЙ, заступник генерального директора ЦГЗ МОЗ України обмінялись документами і обговорили робочі питання щодо організації спільних заходів для професіоналів галузі охорони здоров’я з питань профілактики захворювань, популяризації здорового способу життя з метою захисту здоров’я населення України.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Сьогодні, 25 січня 2022 р., відбулася робоча зустріч з нагоди підписання Меморандуму про співпрацю Національної наукової медичної бібліотеки України з ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України». Тетяна ОСТАПЕНКО, в. о. генерального директора ННМБУ і Владислав ЗБАНАЦЬКИЙ, заступник генерального директора ЦГЗ МОЗ України обмінялись документами і обговорили робочі питання щодо організації спільних заходів для професіоналів галузі охорони здоров’я з питань профілактики захворювань, популяризації здорового способу життя з метою захисту здоров’я населення України.