Міфи і таємниці останнього гетьмана України

5 березня 2024 року о 15:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на презентацію книги «Міфи і таємниці останнього гетьмана України: з нагоди 150-річчя Павла Скоропадського». Ви можете прийти до бібліотеки, або спілкуватися з нами онлайн, на цій сторінці.

Презентують видання:

Ігор Степурін – директор видавництва «Саміт-Книга», голова Благодійного фонду «Бібліотечна країна», член правління ГО «Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів».

Микола Томенко – доктор політичних наук, професор, засновник фонду «Рідна країна», автор низки книг «Україна: історія Конституції», «Абетка української політики», «Теорія українського кохання»

Павло Гай-Нижник – доктор історичних наук, громадсько-політичний діяч, автор і співавтор 57 наукових монографій та близько 1000 наукових публікацій з історії та політології

Науково-популярне видання, присвячене життю і діяльності останнього Гетьмана всієї України Павлу Петровичу Скоропадському та огляду головних історичних здобутків і уроків доби Української Держави (29 квітня – 14 грудня 1918 р.).

У книзі вміщено фрагменти спогадів, статей та інтерв’ю самого Павла Скоропадського та його доньок Єлизавети й Олени. Видання містить роздуми Скоропадського про Україну і себе, коротку хроніку життя (1873–1945), інформацію про маєткові та міські володіння Скоропадських, причини та перебіг захоплення ним влади під час державного перевороту 29 квітня 1918 року, конституційно-правові засади Української Держави того часу та багато ін.

Публікації на цю тему

5 березня 2024 року о 15:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на презентацію книги «Міфи і таємниці останнього гетьмана України: з нагоди 150-річчя Павла Скоропадського». Ви можете прийти до бібліотеки, або спілкуватися з нами онлайн, на цій сторінці. Презентують видання: Ігор Степурін – директор видавництва «Саміт-Книга», голова Благодійного фонду «Бібліотечна країна», член правління ГО «Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів». Микола Томенко – доктор політичних наук, професор, засновник фонду «Рідна країна», автор низки книг «Україна: історія Конституції», «Абетка української політики», «Теорія українського кохання» Павло Гай-Нижник – доктор історичних наук, громадсько-політичний діяч, автор і співавтор 57 наукових монографій та близько 1000 наукових публікацій з історії та політології Науково-популярне видання, присвячене життю і діяльності останнього Гетьмана всієї України Павлу Петровичу Скоропадському та огляду головних історичних здобутків і уроків доби Української Держави (29 квітня – 14 грудня 1918 р.). У книзі вміщено фрагменти спогадів, статей та інтерв'ю самого Павла Скоропадського та його доньок Єлизавети й Олени. Видання містить роздуми Скоропадського про Україну і себе, коротку хроніку життя (1873–1945), інформацію про маєткові та міські володіння Скоропадських, причини та перебіг захоплення ним влади під час державного перевороту 29 квітня 1918 року, конституційно-правові засади Української Держави того часу та багато ін.