Міжнародна наукова конференція “Бібліотека. Наука. Комунікація”

5-7 жовтня 2021 року в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбулась Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами до управління знаннями».

В роботі конференції активну участь взяли провідні фахівці Національної наукової медичної бібліотеки України. Завідувачка відділу організаційної та науково-методичної роботи Науменко С.М. у своїй доповіді «Формування нових напрямів діяльності медичних бібліотек в сучасних умовах», розповіла про роботу медичних бібліотек в умовах карантину, про нові форми бібліотечно-інформаційної діяльності з популяризації здорового способу життя, попередження шкідливих звичок серед школярів та молоді.

Завідувачка відділу наукової бібліографії ННМБУ Корнілова Л.Є. та головна бібліографиня Самчук Л.І. в доповіді «Бібліографічні покажчики як джерельна база наукових досліджень в галузі медицини і охорони здоров’я» презентували бібліотечній громаді багаторічну різнопланову бібліографічну та біобібліографічну діяльність, втілену у виданнях Національної наукової медичної бібліотеки України, присвячених визначним постатям діячів вітчизняної та світової медицини, покажчиках з актуальних питань медицини та охорони здоров’я.

Публікації на цю тему

5-7 жовтня 2021 року в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбулась Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами до управління знаннями». В роботі конференції активну участь взяли провідні фахівці Національної наукової медичної бібліотеки України. Завідувачка відділу організаційної та науково-методичної роботи Науменко С.М. у своїй доповіді «Формування нових напрямів діяльності медичних бібліотек в сучасних умовах», розповіла про роботу медичних бібліотек в умовах карантину, про нові форми бібліотечно-інформаційної діяльності з популяризації здорового способу життя, попередження шкідливих звичок серед школярів та молоді. Завідувачка відділу наукової бібліографії ННМБУ Корнілова Л.Є. та головна бібліографиня Самчук Л.І. в доповіді «Бібліографічні покажчики як джерельна база наукових досліджень в галузі медицини і охорони здоров’я» презентували бібліотечній громаді багаторічну різнопланову бібліографічну та біобібліографічну діяльність, втілену у виданнях Національної наукової медичної бібліотеки України, присвячених визначним постатям діячів вітчизняної та світової медицини, покажчиках з актуальних питань медицини та охорони здоров’я.