Різдвяні свята і наука у старому Києві

Чи знаєте, яке місце посідали українські колядки у світському житті київських інтелектуалів другої половини ХІХ – початку ХХ століть?

23 грудня 2021 року о 15:00 у Національній науковій медичній бібліотеці України на вас чекають спогади відомих киян та наукові дослідження традицій та трендів новорічних святкувань у музично-театралізованому перфоменсі  “Різдвяні свята і наука у старому Києві” від “Бюро театралізованих екскурсій”.

Поговоримо про святкування нового року та Різдва Христового у старовинних українських родинах. Сценарій перфоменсу складався на основі творів художньої літератури, мемуарів, наукових досліджень тощо. Зокрема до композиції ввійшли дослідження колядок Оленою Пчілкою (Ольга Петрівна Косач), спогади Ізидори Косач та Валерії О’Коннор Вілінської.

У програмі – колядки у виконанні учасників перфоменсу.

Відвідування заходу можливе з дотриманням маскового режиму і за умови наявності:
– «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифікату;
– негативного ПЛР-тесту на COVID-19 строком дії 72 години;
– документу про одужання особи від зазначеної хвороби;
– експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години.

Публікації на цю тему

Чи знаєте, яке місце посідали українські колядки у світському житті київських інтелектуалів другої половини ХІХ – початку ХХ століть? 23 грудня 2021 року о 15:00 у Національній науковій медичній бібліотеці України на вас чекають спогади відомих киян та наукові дослідження традицій та трендів новорічних святкувань у музично-театралізованому перфоменсі  "Різдвяні свята і наука у старому Києві" від "Бюро театралізованих екскурсій". Поговоримо про святкування нового року та Різдва Христового у старовинних українських родинах. Сценарій перфоменсу складався на основі творів художньої літератури, мемуарів, наукових досліджень тощо. Зокрема до композиції ввійшли дослідження колядок Оленою Пчілкою (Ольга Петрівна Косач), спогади Ізидори Косач та Валерії О’Коннор Вілінської. У програмі – колядки у виконанні учасників перфоменсу. Відвідування заходу можливе з дотриманням маскового режиму і за умови наявності: - «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифікату; - негативного ПЛР-тесту на COVID-19 строком дії 72 години; - документу про одужання особи від зазначеної хвороби; - експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години.