Найкращі подарунки для бібліотеки – це книги

Польську медичну бібліотеку у Києві відвідала дружина Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні пані Гражина Пєкло. Під час цього дружнього візиту пані Гражина не тільки познайомилася з роботою бібліотеки, а й здійснила особливу місію – передала до її фондів книги, які подарувала професор, доктор медичних наук пані Магдалена Косткєвіч.

Пані професор працює на Кафедрі серцево-судинної хірургії та трансплантології Інституту кардіології Медичного колегіуму Яґеллонського університету в шпиталі імені Іоанна Павла ІІ в Кракові.

Видання, подаровані пані Магдаленою Косткєвіч, присвячені проблемам діагностики та лікування серцево-судинних захворювань.

Щиро вдячні за чудові книги!

Користувачі зможуть познайомитися з новими надходженнями в Польській медичній бібліотеці вже найближчим часом.

Публікації на цю тему

Польську медичну бібліотеку у Києві відвідала дружина Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні пані Гражина Пєкло. Під час цього дружнього візиту пані Гражина не тільки познайомилася з роботою бібліотеки, а й здійснила особливу місію – передала до її фондів книги, які подарувала професор, доктор медичних наук пані Магдалена Косткєвіч. Пані професор працює на Кафедрі серцево-судинної хірургії та трансплантології Інституту кардіології Медичного колегіуму Яґеллонського університету в шпиталі імені Іоанна Павла ІІ в Кракові. Видання, подаровані пані Магдаленою Косткєвіч, присвячені проблемам діагностики та лікування серцево-судинних захворювань. Щиро вдячні за чудові книги! Користувачі зможуть познайомитися з новими надходженнями в Польській медичній бібліотеці вже найближчим часом.