НАМ 90 РОКІВ

2020 рік – ювілейний рік для Національної наукової медичної бібліотеки України

90-річний відлік історії бібліотеки бере початок 6 листопада 1930 р., коли Народним Комісаріатом охорони здоров’я УРСР було засновано Київську державну медичну бібліотеку.

До відзначення ювілею бібліотеки впродовж року заплановано низку заходів.

Запрошуємо на конференцію

В рамках ювілейних заходів, 20–21 травня 2020 р., у Харкові відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Медичні бібліотеки України: досвід, традиції, інновації».

Запрошуємо колег до участі у конференції, що присвячена 90-річчю від дня заснування Національної наукової медичної бібліотеки України й 100-річчю Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету.

Детальніше про участь дивіться в інформаційному листі.

[embeddoc url=”https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/Inform-lyst.pdf” download=”all” viewer=”google”]

Публікації на цю тему

2020 рік – ювілейний рік для Національної наукової медичної бібліотеки України

90-річний відлік історії бібліотеки бере початок 6 листопада 1930 р., коли Народним Комісаріатом охорони здоров’я УРСР було засновано Київську державну медичну бібліотеку. До відзначення ювілею бібліотеки впродовж року заплановано низку заходів.

Запрошуємо на конференцію

В рамках ювілейних заходів, 20–21 травня 2020 р., у Харкові відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Медичні бібліотеки України: досвід, традиції, інновації». Запрошуємо колег до участі у конференції, що присвячена 90-річчю від дня заснування Національної наукової медичної бібліотеки України й 100-річчю Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету. Детальніше про участь дивіться в інформаційному листі. [embeddoc url="https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/Inform-lyst.pdf" download="all" viewer="google"]