Національна наукова медична бібліотека України взяла участь у VIII Міжнародному медичному форумі

25-27 квітня 2017 року у ВЦ ″КиївЕкспоПлаза″ Національна наукова медична бібліотека України взяла участь у VIII Міжнародному медичному форумі, VI Міжнародному медичному конгресі. 

ННМБУ взяла участь у одній із головних подій галузі охорони здоров′я УкраїниVIII Міжнародному медичному форумі ″Інновації в медицині – здоров′я нації″, VI Міжнародному медичному конгресі ″Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров′я України″.

 На Форумі були представлені фонди ННМБУ українською, польською, англійською, російською та ін. мовами. Демонструвались презентаційні матеріали та інформаційні послуги Бібліотеки. Спеціалістами відділів: комплектування наукових фондів, патентної та нормативної документації, міжнародної інформації та зарубіжних зв′язків, соціокультурної діяльності – надавались консультації для учасників та відвідувачів Форуму, спрямовані на популяризацію та розкриття фондів ННМБУ. На стенді ННМБУ презентувались матеріали про відкриття Польської медичної бібліотеки. Учасники конференції і потенційні користувачі ознайомлювались з діяльністю Бібліотеки в сучасних умовах. До бібліотечного фонду подаровано книги, періодичні видання від авторів та видавців. Планувалась та обговорювалась співпраця і партнерство з науковими медичними установами. За партнерство та інформаційну підтримку Бібліотеку нагороджено Дипломом учасника.

 

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

25-27 квітня 2017 року у ВЦ ″КиївЕкспоПлаза″ Національна наукова медична бібліотека України взяла участь у VIII Міжнародному медичному форумі, VI Міжнародному медичному конгресі. 

ННМБУ взяла участь у одній із головних подій галузі охорони здоров′я України - VIII Міжнародному медичному форумі ″Інновації в медицині – здоров′я нації″, VI Міжнародному медичному конгресі ″Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров′я України″.

 На Форумі були представлені фонди ННМБУ українською, польською, англійською, російською та ін. мовами. Демонструвались презентаційні матеріали та інформаційні послуги Бібліотеки. Спеціалістами відділів: комплектування наукових фондів, патентної та нормативної документації, міжнародної інформації та зарубіжних зв′язків, соціокультурної діяльності - надавались консультації для учасників та відвідувачів Форуму, спрямовані на популяризацію та розкриття фондів ННМБУ. На стенді ННМБУ презентувались матеріали про відкриття Польської медичної бібліотеки. Учасники конференції і потенційні користувачі ознайомлювались з діяльністю Бібліотеки в сучасних умовах. До бібліотечного фонду подаровано книги, періодичні видання від авторів та видавців. Планувалась та обговорювалась співпраця і партнерство з науковими медичними установами. За партнерство та інформаційну підтримку Бібліотеку нагороджено Дипломом учасника.