Національному інституту хірургії та трансплантології – 50 років!

П.І. Червяк, В. Й. Сморжевський, М. В. Костильов. Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова НАМН України (хроніка подолань та звершень). За загальною редакцією О.Ю. Усенка. Київ: «Український письменник», 2022. – 558 с., іл.

«Національній науковій медичній бібліотеці України – маяку в океані медичних знань з побажаннями процвітання», – з таким дарчим написом ми отримала нову книгу від одного з її авторів – доктора медичних наук, Заслуженого діяча науки і техніки Петра Івановича Червяка. Фундаментальна праця присвячена 50-річчю славетної установи поповнила колекцію «Медична україніка».

П. І. Червяк, д.мед.н., заслужений діяч науки і техніки, В. Й. Сморжевський, д.мед.н., професор, Заслужений лікар України, і М. В. Костильов, д.мед.н., професор, Заслужений лікар України присвятили книгу подвижницькій праці кількох поколінь науковців, лікарів, середнього і молодшого медичного персоналу та працівників допоміжних структур інституту хірургії та трансплантології.

Пропонуємо книгу медикам різного фаху, викладачам і студентам, які вивчають питання історії та розбудови системи охорони здоров’я.

Публікації на цю тему

П.І. Червяк, В. Й. Сморжевський, М. В. Костильов. Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова НАМН України (хроніка подолань та звершень). За загальною редакцією О.Ю. Усенка. Київ: «Український письменник», 2022. – 558 с., іл. «Національній науковій медичній бібліотеці України – маяку в океані медичних знань з побажаннями процвітання», – з таким дарчим написом ми отримала нову книгу від одного з її авторів – доктора медичних наук, Заслуженого діяча науки і техніки Петра Івановича Червяка. Фундаментальна праця присвячена 50-річчю славетної установи поповнила колекцію «Медична україніка». П. І. Червяк, д.мед.н., заслужений діяч науки і техніки, В. Й. Сморжевський, д.мед.н., професор, Заслужений лікар України, і М. В. Костильов, д.мед.н., професор, Заслужений лікар України присвятили книгу подвижницькій праці кількох поколінь науковців, лікарів, середнього і молодшого медичного персоналу та працівників допоміжних структур інституту хірургії та трансплантології. Пропонуємо книгу медикам різного фаху, викладачам і студентам, які вивчають питання історії та розбудови системи охорони здоров’я.