Науково-практична конференція з психосоматичної медицини

Запрошуємо Вас до участі в IV Науково-практичній конференції з міжнародною участю “ПСИХОСОМАТИЧНА МЕДИЦИНА: НАУКА ТА ПРАКТИКА”, що відбудеться 5-6 листопада 2021 року в форматі on-line трансляції (згідно “Реєстру з’їздів, конференціїв, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році”, № 380).

ОРГАНІЗАТОРИ:

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії

Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини

Буковинський державний медичний університет

ЗА ПІДТРИМКИ:

Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України

ПРОГРАМА

ПРОГРАМНІ ПИТАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Розбудова засад психосоматичної медицини в світі. Напрямки сучасних досліджень в галузі психосоматичної медицини;

2. Досягнення та перспективи психосоматичної медицини в Україні. Спектр наукових досліджень з психосоматичної медицині в Україні;

3. Психосоматична оцінка та питання діагностики, методи психосоматичного дослідження.

Діагностичні критерії психосоматичних розладів

4. Психосоматична інтегративна допомога. Психофармакотерапія, психотерапія,
психосоматичний тренінг, селф-менеджмент;

5. Первинна медична допомога та психосоматична медицина. Поведінкові та психосоціальні механізми в психосоматичній медицині. Профілактика та реабілітація;

6. Психосоматичні аспекти хронічного болю у різних клінічних галузях медицини:
діагностика, терапія, реабілітація;

7. Сучасні тенденції у навчанні студентів, інтернів та лікарів основам психосоматичної
медицини. Професійні умови психосоматичної медицини. Консультаційно-зв’язкова психіатрія;

8. Культура та психосоматична медицина. Філософські та етичні питання в психосоматичній медицині.

МАЙСТЕР-КЛАСИ та ТРЕНІНГИ З ОВОЛОДІННЯ ПРАКТИЧНІМИ НАВИЧКАМИ (з
видачею сертифікатів)

До участі у роботі конференції запрошуються лікарі за спеціальністю: психіатри, психологи, психотерапевти, лікарі сімейної практики, терапевти, педіатри, неврологи, ендокринологи, гінекологи, кардіологи, гастроентерологи, онкологи, хірурги та фахівці інших спеціальностей, які бажають поглибити знання в галузі психосоматичної медицини.

Реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Участь для лікарів безкоштовна.

РЕЄСТРАЦІЯ

Посилання на трансляцію та умови підключення ви отримаєте у день конференції до 7
ранку на електронну пошту, вказану при реєстрації.

Учасники отримають електронний сертифікат, який можна буде роздрукувати. Кількість
балів відповідно до шкали значень різних видів діяльності лікарів (провізорів) за участь у науково-практичній конференції:

1. з усною доповіддю – 30 балів;
2. зі стендовою доповіддю – 20 балів;
3. слухач – 10 балів.

Публікації на цю тему

Запрошуємо Вас до участі в IV Науково-практичній конференції з міжнародною участю "ПСИХОСОМАТИЧНА МЕДИЦИНА: НАУКА ТА ПРАКТИКА", що відбудеться 5-6 листопада 2021 року в форматі on-line трансляції (згідно "Реєстру з’їздів, конференціїв, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році”, № 380).

ОРГАНІЗАТОРИ:

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини Буковинський державний медичний університет

ЗА ПІДТРИМКИ:

Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України ПРОГРАМА

ПРОГРАМНІ ПИТАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Розбудова засад психосоматичної медицини в світі. Напрямки сучасних досліджень в галузі психосоматичної медицини; 2. Досягнення та перспективи психосоматичної медицини в Україні. Спектр наукових досліджень з психосоматичної медицині в Україні; 3. Психосоматична оцінка та питання діагностики, методи психосоматичного дослідження. Діагностичні критерії психосоматичних розладів 4. Психосоматична інтегративна допомога. Психофармакотерапія, психотерапія, психосоматичний тренінг, селф-менеджмент; 5. Первинна медична допомога та психосоматична медицина. Поведінкові та психосоціальні механізми в психосоматичній медицині. Профілактика та реабілітація; 6. Психосоматичні аспекти хронічного болю у різних клінічних галузях медицини: діагностика, терапія, реабілітація; 7. Сучасні тенденції у навчанні студентів, інтернів та лікарів основам психосоматичної медицини. Професійні умови психосоматичної медицини. Консультаційно-зв'язкова психіатрія; 8. Культура та психосоматична медицина. Філософські та етичні питання в психосоматичній медицині.

МАЙСТЕР-КЛАСИ та ТРЕНІНГИ З ОВОЛОДІННЯ ПРАКТИЧНІМИ НАВИЧКАМИ (з видачею сертифікатів)

До участі у роботі конференції запрошуються лікарі за спеціальністю: психіатри, психологи, психотерапевти, лікарі сімейної практики, терапевти, педіатри, неврологи, ендокринологи, гінекологи, кардіологи, гастроентерологи, онкологи, хірурги та фахівці інших спеціальностей, які бажають поглибити знання в галузі психосоматичної медицини. Реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Участь для лікарів безкоштовна. РЕЄСТРАЦІЯ Посилання на трансляцію та умови підключення ви отримаєте у день конференції до 7 ранку на електронну пошту, вказану при реєстрації. Учасники отримають електронний сертифікат, який можна буде роздрукувати. Кількість балів відповідно до шкали значень різних видів діяльності лікарів (провізорів) за участь у науково-практичній конференції: 1. з усною доповіддю - 30 балів; 2. зі стендовою доповіддю – 20 балів; 3. слухач – 10 балів.