Навчальний посібник “Пенітенціарна психологія”

23 лютого 2023 року о 10:00 запрошуємо на презентацію навчального посібника «Пенітенціарна психологія» до Національної наукової медичної бібліотеки України наживо, пізніше переглянути на нашому ютуб-каналі.

Презентують автори:

Михайло Матяш – заслужений лікар України, д. мед. н., професор, завідувач кафедри загальної і медичної психології Національного медичного університету імені О. О.  Богомольця.

Віталій Луньов – к. психол. н, доцент кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О. О.  Богомольця.

Людмила Прудка, к. психол. н, викладач кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О. О.  Богомольця.

У презентації візьмуть участь фахівці Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України.

Організатори:
Національна наукова медична бібліотека України
Кафедра загальної і медичної психології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця

Ще філософи та мислителі античного світу, т.я. Сократ, Платон і Аристотель висловлювались про природу злочинності та способи її попередження.

Пенітенціарна психологія – це галузь науки, що відіграє важливу роль у вирішенні проблем суспільства, пов’язаних із суворими або альтернативними формами покарання. Під час війни пенітенціарна психологія є однією з актуальних галузей юридичної психології.

В навчальному посібнику «Пенітенціарна психологія» автори особливу увагу приділяють глибокому висвітленню історії та розвитку галузі, аналізу психологічних груп і мікросередовища засуджених, їх загальним характеристикам і психічним станам.

Варто зазначити, що з 2024 року для майбутніх медичних психологів у Навчально-науковому інституті психічного здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця фахівці кафедри загальної і медичної психології викладають навчальну дисципліну «Пенітенціарна психологія».

Більше інформації про підручник у Цифровому архіві ННМБУ: https://library.gov.ua/emed/suchasna-medytsyna/penitentsiarna-psykholohiia

Публікації на цю тему

23 лютого 2023 року о 10:00 запрошуємо на презентацію навчального посібника «Пенітенціарна психологія» до Національної наукової медичної бібліотеки України наживо, пізніше переглянути на нашому ютуб-каналі. Презентують автори: Михайло Матяш – заслужений лікар України, д. мед. н., професор, завідувач кафедри загальної і медичної психології Національного медичного університету імені О. О.  Богомольця. Віталій Луньов – к. психол. н, доцент кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О. О.  Богомольця. Людмила Прудка, к. психол. н, викладач кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О. О.  Богомольця. У презентації візьмуть участь фахівці Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України. Організатори: Національна наукова медична бібліотека України Кафедра загальної і медичної психології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Ще філософи та мислителі античного світу, т.я. Сократ, Платон і Аристотель висловлювались про природу злочинності та способи її попередження. Пенітенціарна психологія – це галузь науки, що відіграє важливу роль у вирішенні проблем суспільства, пов’язаних із суворими або альтернативними формами покарання. Під час війни пенітенціарна психологія є однією з актуальних галузей юридичної психології. В навчальному посібнику «Пенітенціарна психологія» автори особливу увагу приділяють глибокому висвітленню історії та розвитку галузі, аналізу психологічних груп і мікросередовища засуджених, їх загальним характеристикам і психічним станам. Варто зазначити, що з 2024 року для майбутніх медичних психологів у Навчально-науковому інституті психічного здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця фахівці кафедри загальної і медичної психології викладають навчальну дисципліну «Пенітенціарна психологія». Більше інформації про підручник у Цифровому архіві ННМБУ: https://library.gov.ua/emed/suchasna-medytsyna/penitentsiarna-psykholohiia