Незвичайні захоплення незвичайних людей

Він любить цитувати слова маршала Юзефа Пілсудського: «Хто не пам’ятає своєї історії, не вартий пам’яті». Черговий гість програми «Незвичайні захоплення – незвичайні люди» – Кшиштоф Круліковський, лікар, один із ініціаторів створення Польської медичної бібліотеки ім. проф. Збіґнєва Реліґи у Києві, дослідник історії медицини, президент Асоціації «Старий Уяздовський госпіталь». (Уяздовський госпіталь – найстаріший і найбільший військовий госпіталь у Польщі, заснований у 1792 році в колишньому королівському замку в Уяздові, перенесений у 1944 р. до Кракова і ліквідований у січні 1945.

Гість програми у розмові із ведучим Кшиштофом Реніком розповів, що його інтерес до історії медицини виник під час навчання в університеті. Його захоплення історією медицини викликав чудовий викладач цієї дисципліни. Незвичайна розповідь про історію першого польського військового госпіталю – госпіталю Уяздовського.

Публікації на цю тему

Він любить цитувати слова маршала Юзефа Пілсудського: «Хто не пам'ятає своєї історії, не вартий пам'яті». Черговий гість програми «Незвичайні захоплення - незвичайні люди» - Кшиштоф Круліковський, лікар, один із ініціаторів створення Польської медичної бібліотеки ім. проф. Збіґнєва Реліґи у Києві, дослідник історії медицини, президент Асоціації «Старий Уяздовський госпіталь». (Уяздовський госпіталь - найстаріший і найбільший військовий госпіталь у Польщі, заснований у 1792 році в колишньому королівському замку в Уяздові, перенесений у 1944 р. до Кракова і ліквідований у січні 1945. Гість програми у розмові із ведучим Кшиштофом Реніком розповів, що його інтерес до історії медицини виник під час навчання в університеті. Його захоплення історією медицини викликав чудовий викладач цієї дисципліни. Незвичайна розповідь про історію першого польського військового госпіталю - госпіталю Уяздовського.