ННМБУ взяла участь у одній із головних подій галузі охорони здоров′я України

25-27 квітня 2018 року ННМБУ взяла участь у одній із головних подій галузі охорони здоров′я України – IХ Міжнародному медичному форумі ″Інновації в медицині – здоров′я нації″, VII Міжнародному медичному конгресі ″Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров′я України″.

На Форумі були представлені фонди ННМБУ українською та іноземними мовами. Демонструвались презентаційні матеріали та інформаційні послуги Бібліотеки. Спеціалістами Бібліотеки надавались консультації для організаторів, учасників та відвідувачів Форуму, спрямовані на популяризацію та розкриття фондів ННМБУ, ретельно вивчались бібліографічні та інформаційні запити користувачів, проводився моніторинг видань літератури та періодики котрі відсутні у фондах Бібліотеки. Фахівці проводили велику роз′яснювальну роботу, що сприяє авторитету нашої Бібліотеки.

На виставковому стенді ННМБУ презентувались матеріали про роботу Польської медичної бібліотеки, куди завітали друзі та партнери Бібліотеки , з найщирішими побажаннями творчих успіхів – головний редактор польського видавництва «АЛУНА» пані Анна Лучинська та спеціаліст з питань передплати періодичних видань пан Бартош Гутерман. Жвавий інтерес робота Бібліотеки виликала у слухачів Української військово – медичної академії.

До фондів Бібліотеки подаровано 37 примірників книг з авторськими написами, методичних рекомендацій, 26 медичних журналів від авторів та видавців. Планувалась та обговорювалась співпраця і партнерство з науковими медичними установами. За активну участь, інформаційний супровід та партнерство у проведенні заходу організаційний комітет Форуму нагородив Бібліотеку сертифікованим Дипломом учасника – participant.

Публікації на цю тему

25-27 квітня 2018 року ННМБУ взяла участь у одній із головних подій галузі охорони здоров′я України - IХ Міжнародному медичному форумі ″Інновації в медицині – здоров′я нації″, VII Міжнародному медичному конгресі ″Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров′я України″. На Форумі були представлені фонди ННМБУ українською та іноземними мовами. Демонструвались презентаційні матеріали та інформаційні послуги Бібліотеки. Спеціалістами Бібліотеки надавались консультації для організаторів, учасників та відвідувачів Форуму, спрямовані на популяризацію та розкриття фондів ННМБУ, ретельно вивчались бібліографічні та інформаційні запити користувачів, проводився моніторинг видань літератури та періодики котрі відсутні у фондах Бібліотеки. Фахівці проводили велику роз′яснювальну роботу, що сприяє авторитету нашої Бібліотеки. На виставковому стенді ННМБУ презентувались матеріали про роботу Польської медичної бібліотеки, куди завітали друзі та партнери Бібліотеки , з найщирішими побажаннями творчих успіхів - головний редактор польського видавництва «АЛУНА» пані Анна Лучинська та спеціаліст з питань передплати періодичних видань пан Бартош Гутерман. Жвавий інтерес робота Бібліотеки виликала у слухачів Української військово - медичної академії. До фондів Бібліотеки подаровано 37 примірників книг з авторськими написами, методичних рекомендацій, 26 медичних журналів від авторів та видавців. Планувалась та обговорювалась співпраця і партнерство з науковими медичними установами. За активну участь, інформаційний супровід та партнерство у проведенні заходу організаційний комітет Форуму нагородив Бібліотеку сертифікованим Дипломом учасника – participant.