Нові інформаційні технології у створенні ліків

Информационные технологии в медицине и фармации (монограцфія) / Чекман И. С., Беленичев И. Ф., Горчакова Н. А., Нагорная Е. А.,Бухтиярова Н. В., Сырова А. О., Рыжов А. А., Рыженко В. П., Бурлака Б. С, Резниченко Н. Ю. – Дніпро: Журфонд, 2022. – 276 с.

Нові інформаційні технології у створенні ліків«Вельмишановному колективу Національної наукової медичної бібліотеки України і її користувачам від співавтора книги, з вдячністю за співпрацю та побажанням творчих досягнень в мирній Україні», – цей дарчий напис від докторки медичних наук, професорки кафедри фармакології та клінічної фармакології НМУ ім. О.О. Богомольця Надії Олександрівни Горчакової.

Нова колективна монографія «Информационные технологии в медицине и фармации» висвітлює сучасні підходи в розробці і створенні нових лікарських засобів на основі оригінальних молекул, а також лікарських форм за допомогою інформаційних технологій, а також методів квантової медичної хімії, квантової фармакології та їх зв’язку з іншими галузями медицини та фармації.

Монографія  вийшла в 2022 році під редакцією доктора медичних наук, члена-кореспондент НАН України, академік АМН України Ісаака Михайловича Трахтенберга та доктора медичних наук Еліни Владиславівни Супрун.

В монографії описано авторські розробки, а саме теоретичні концепції нової методології, що може бути основою для створення нових технологій лікарських форм. Книга буде корисною для фармакологів, хіміків-синтетеків, технологам, фахівцям в галузі медичної інформатики.

Нова книга поповнить колекцію «Медична україніка» і буде довічно зберігатися в бібліотеці.

Колектив і користувачі бібліотеки щиро вдячні авторам і Надії Олександрівні Горчаковій!

 

Публікації на цю тему

Информационные технологии в медицине и фармации (монограцфія) / Чекман И. С., Беленичев И. Ф., Горчакова Н. А., Нагорная Е. А.,Бухтиярова Н. В., Сырова А. О., Рыжов А. А., Рыженко В. П., Бурлака Б. С, Резниченко Н. Ю. – Дніпро: Журфонд, 2022. – 276 с. «Вельмишановному колективу Національної наукової медичної бібліотеки України і її користувачам від співавтора книги, з вдячністю за співпрацю та побажанням творчих досягнень в мирній Україні», – цей дарчий напис від докторки медичних наук, професорки кафедри фармакології та клінічної фармакології НМУ ім. О.О. Богомольця Надії Олександрівни Горчакової. Нова колективна монографія «Информационные технологии в медицине и фармации» висвітлює сучасні підходи в розробці і створенні нових лікарських засобів на основі оригінальних молекул, а також лікарських форм за допомогою інформаційних технологій, а також методів квантової медичної хімії, квантової фармакології та їх зв’язку з іншими галузями медицини та фармації. Монографія  вийшла в 2022 році під редакцією доктора медичних наук, члена-кореспондент НАН України, академік АМН України Ісаака Михайловича Трахтенберга та доктора медичних наук Еліни Владиславівни Супрун. В монографії описано авторські розробки, а саме теоретичні концепції нової методології, що може бути основою для створення нових технологій лікарських форм. Книга буде корисною для фармакологів, хіміків-синтетеків, технологам, фахівцям в галузі медичної інформатики. Нова книга поповнить колекцію «Медична україніка» і буде довічно зберігатися в бібліотеці. Колектив і користувачі бібліотеки щиро вдячні авторам і Надії Олександрівні Горчаковій!