Нові книги з оториноларингології

Нові видання передав у дарунок до фонду Національної наукової медичної бібліотеки України доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, президент асоціації дитячих оториноларингологів України Анатолій Косаковський.

Це навчально-методичні посібники і атласи з питань оториноларингології та отології, що будуть цікаві для оториноларингологів, педіатрів, сімейних лікарів, інтернів і студентів.

Книги стануть у нагоді і допоможуть лікарям удосконалити діагностику захворювань вуха та носа, зменшити ризик ускладнень при хірургічних втручаннях.
Колектив і читачі бібліотеки щиро вдячні за подаровані книги!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Нові видання передав у дарунок до фонду Національної наукової медичної бібліотеки України доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, президент асоціації дитячих оториноларингологів України Анатолій Косаковський. Це навчально-методичні посібники і атласи з питань оториноларингології та отології, що будуть цікаві для оториноларингологів, педіатрів, сімейних лікарів, інтернів і студентів. Книги стануть у нагоді і допоможуть лікарям удосконалити діагностику захворювань вуха та носа, зменшити ризик ускладнень при хірургічних втручаннях. Колектив і читачі бібліотеки щиро вдячні за подаровані книги!