Нові книги з оториноларингології

Нові видання передав у дарунок до фонду Національної наукової медичної бібліотеки України доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, президент асоціації дитячих оториноларингологів України Анатолій Косаковський.

Це навчально-методичні посібники і атласи з питань оториноларингології та отології, що будуть цікаві для оториноларингологів, педіатрів, сімейних лікарів, інтернів і студентів.

Книги стануть у нагоді і допоможуть лікарям удосконалити діагностику захворювань вуха та носа, зменшити ризик ускладнень при хірургічних втручаннях.
Колектив і читачі бібліотеки щиро вдячні за подаровані книги!

Публікації на цю тему

Нові видання передав у дарунок до фонду Національної наукової медичної бібліотеки України доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, президент асоціації дитячих оториноларингологів України Анатолій Косаковський. Це навчально-методичні посібники і атласи з питань оториноларингології та отології, що будуть цікаві для оториноларингологів, педіатрів, сімейних лікарів, інтернів і студентів. Книги стануть у нагоді і допоможуть лікарям удосконалити діагностику захворювань вуха та носа, зменшити ризик ускладнень при хірургічних втручаннях. Колектив і читачі бібліотеки щиро вдячні за подаровані книги!