Нові книжки у Польській медичній бібліотеці

Нові надходження до фонду Польської медичної бібліотеки імені проф. Збіґнева Реліґи.

Фонд Польської медичної бібліотеки імені проф. Збіґнева Реліґи поповнився книжками з питань діагностики та лікування захворювань і пошкоджень нервової системи, які стануть у нагоді науковцям, практикуючим лікарям та студентам медичних навчальних закладів.

Щиро дякуємо за подаровані видання Представництву Польської академії наук у місті Києві та Люблінському медичному університету.

Найближчим часом література буде відображена в електронному каталозі книгозбірні та представлена в Польській медичній бібліотеці імені проф. Збіґнева Реліґи.

Останні публікації

Нові надходження до фонду Польської медичної бібліотеки імені проф. Збіґнева Реліґи. Фонд Польської медичної бібліотеки імені проф. Збіґнева Реліґи поповнився книжками з питань діагностики та лікування захворювань і пошкоджень нервової системи, які стануть у нагоді науковцям, практикуючим лікарям та студентам медичних навчальних закладів. Щиро дякуємо за подаровані видання Представництву Польської академії наук у місті Києві та Люблінському медичному університету. Найближчим часом література буде відображена в електронному каталозі книгозбірні та представлена в Польській медичній бібліотеці імені проф. Збіґнева Реліґи.