Нові книжки у Польській медичній бібліотеці

Нові надходження до фонду Польської медичної бібліотеки імені проф. Збіґнева Реліґи.

Фонд Польської медичної бібліотеки імені проф. Збіґнева Реліґи поповнився книжками з питань діагностики та лікування захворювань і пошкоджень нервової системи, які стануть у нагоді науковцям, практикуючим лікарям та студентам медичних навчальних закладів.

Щиро дякуємо за подаровані видання Представництву Польської академії наук у місті Києві та Люблінському медичному університету.

Найближчим часом література буде відображена в електронному каталозі книгозбірні та представлена в Польській медичній бібліотеці імені проф. Збіґнева Реліґи.

Публікації на цю тему

Нові надходження до фонду Польської медичної бібліотеки імені проф. Збіґнева Реліґи. Фонд Польської медичної бібліотеки імені проф. Збіґнева Реліґи поповнився книжками з питань діагностики та лікування захворювань і пошкоджень нервової системи, які стануть у нагоді науковцям, практикуючим лікарям та студентам медичних навчальних закладів. Щиро дякуємо за подаровані видання Представництву Польської академії наук у місті Києві та Люблінському медичному університету. Найближчим часом література буде відображена в електронному каталозі книгозбірні та представлена в Польській медичній бібліотеці імені проф. Збіґнева Реліґи.