Нові надходження до Бібліотека польської медичної книги

Щойно Бібліотека польської медичної книги отримала нові польські видання, що надійшли за сприяння Окружної лікарської палати у м. Варшаві та Посольства Республіки Польща в Україні.
Серед видань, що надійшли, багато цікавих книг з педіатрії, ендокринології, неврології, дерматології та інших напрямків медицини. Це підручники, навчальні посібники, довідкова література та монографії. Велику цінність для дослідників представляють книги з історії польської медицини.
Дуже вдячні пані Magda Krzyżanowska-Mierzewska за подаровану Бібліотеці книгу WEDŁUG OJKA,WEDŁUG GÓRKI: historia rodu.
Хочеться відмітити, що понад 50 примірників книги “Pravo medyczne”, автором якої є Rafal Kubiak, будуть розповсюджені серед медичних бібліотек України.

Значну частину нових надходжень становлять періодичні видання 2016 та 2017 років. Це такі журнали, як “Przegląd dermatologiczny”, “Diabetologia po dyplomie”, “Neurologia po dyplomie”, “ Polish Journal of pathology ”, “Journal of brachytherapy” та багато інших цікавих журналів.
Література проходить наукову обробку і найближчим часом буде представлена в електронному каталозі бібліотеки та передана для подальшого використання читачами.
Чекаємо Вас в Бібліотеці польської медичної книги!

Публікації на цю тему

Щойно Бібліотека польської медичної книги отримала нові польські видання, що надійшли за сприяння Окружної лікарської палати у м. Варшаві та Посольства Республіки Польща в Україні. Серед видань, що надійшли, багато цікавих книг з педіатрії, ендокринології, неврології, дерматології та інших напрямків медицини. Це підручники, навчальні посібники, довідкова література та монографії. Велику цінність для дослідників представляють книги з історії польської медицини. Дуже вдячні пані Magda Krzyżanowska-Mierzewska за подаровану Бібліотеці книгу WEDŁUG OJKA,WEDŁUG GÓRKI: historia rodu. Хочеться відмітити, що понад 50 примірників книги “Pravo medyczne”, автором якої є Rafal Kubiak, будуть розповсюджені серед медичних бібліотек України.

Значну частину нових надходжень становлять періодичні видання 2016 та 2017 років. Це такі журнали, як “Przegląd dermatologiczny”, “Diabetologia po dyplomie”, “Neurologia po dyplomie”, “ Polish Journal of pathology ”, “Journal of brachytherapy” та багато інших цікавих журналів. Література проходить наукову обробку і найближчим часом буде представлена в електронному каталозі бібліотеки та передана для подальшого використання читачами. Чекаємо Вас в Бібліотеці польської медичної книги!