Нові надходження до фонду бібліотеки

Фонд бібліотеки поповнився виданнями Європейської, Британської та Американської фармакопей.
Європейська фармакопея (European Pharmacopoeia) – правовий акт, що використовується в більшості країн Європи при виробництві фармацевтичних продуктів. Фармакопея включає описи діючих та допоміжних речовин, а також методів аналізу лікарських засобів. Видається з 1964 р. До фонду бібліотеки надійшли 5, 6 та 7 видання фармакопеї (2004-2012 роки).
Британська фармакопея (British Pharmacopoeia) діє на території Сполученого Королівства Великої Британії та Ірландії разом з Європейською фармакопеєю. Видається з 1864 р. Відрізняється від Європейської фармакопеї тим, що містить фармакопейні статті на готову продукцію. До фонду бібліотеки надійшли видання за 2001-2015 роки.
Фармакопея США-Національний формуляр (USP-NF) включає два різних стандарти: фармакопею та національний формуляр, який визначає вимоги до ряду допоміжних речовин, які не є лікарськими. Перше видання вийшло в 1820 р. До фонду бібліотеки надійшли видання за 2008-2015 роки.
Всі документи відображені в електронному каталозі книгозбірні та доступні для користування.

Публікації на цю тему

Фонд бібліотеки поповнився виданнями Європейської, Британської та Американської фармакопей. Європейська фармакопея (European Pharmacopoeia) – правовий акт, що використовується в більшості країн Європи при виробництві фармацевтичних продуктів. Фармакопея включає описи діючих та допоміжних речовин, а також методів аналізу лікарських засобів. Видається з 1964 р. До фонду бібліотеки надійшли 5, 6 та 7 видання фармакопеї (2004-2012 роки). Британська фармакопея (British Pharmacopoeia) діє на території Сполученого Королівства Великої Британії та Ірландії разом з Європейською фармакопеєю. Видається з 1864 р. Відрізняється від Європейської фармакопеї тим, що містить фармакопейні статті на готову продукцію. До фонду бібліотеки надійшли видання за 2001-2015 роки. Фармакопея США-Національний формуляр (USP-NF) включає два різних стандарти: фармакопею та національний формуляр, який визначає вимоги до ряду допоміжних речовин, які не є лікарськими. Перше видання вийшло в 1820 р. До фонду бібліотеки надійшли видання за 2008-2015 роки. Всі документи відображені в електронному каталозі книгозбірні та доступні для користування.