Нові надходження до фонду Польської медичної бібліотеки

З приємністю повідомляємо про чергове поповнення фонду бібліотеки новою літературою, що надійшла від Окружної лікарської палати у Варшаві з ініціативи Кшиштофа Круліковського та за сприяння Консульського відділу Посольства Республіки Польща у Києві. Серед нових надходжень понад сто примірників журналів польських видавництв Aluna, Czelej, Medycyna Praktyczna, Puls, Termedia, Via Medica за 2018 рік та книжки з різних проблем медицини, які подарували бібліотеці ректор Варшавського медичного університету професор Марек Кравчик, доктори Конрад Пщулковські, Ян Антчак, Ладислав Неканда-Трепка та пан Кшиштоф Круліковські.
Щиро дякуємо за подаровані видання, найближчим часом вони будуть відображені в електронному каталозі бібліотеки та представлені в Польській медичній бібліотеці імені професора Збігнєва Реліги.

Публікації на цю тему

З приємністю повідомляємо про чергове поповнення фонду бібліотеки новою літературою, що надійшла від Окружної лікарської палати у Варшаві з ініціативи Кшиштофа Круліковського та за сприяння Консульського відділу Посольства Республіки Польща у Києві. Серед нових надходжень понад сто примірників журналів польських видавництв Aluna, Czelej, Medycyna Praktyczna, Puls, Termedia, Via Medica за 2018 рік та книжки з різних проблем медицини, які подарували бібліотеці ректор Варшавського медичного університету професор Марек Кравчик, доктори Конрад Пщулковські, Ян Антчак, Ладислав Неканда-Трепка та пан Кшиштоф Круліковські. Щиро дякуємо за подаровані видання, найближчим часом вони будуть відображені в електронному каталозі бібліотеки та представлені в Польській медичній бібліотеці імені професора Збігнєва Реліги.