Нові надходження до Польської медичної бібліотеки

За період роботи Польської медичної бібліотеки у Києві за сприяння Фундації польських кардіохірургів та за згодою пані доктора Анни Вайщук-Реліґи, Національна медична бібліотека України отримала 27 книг та 66 назв медичних журналів з колекції професора Збіґнева Реліґи.

Також польські друзі передали в дар штучний клапан серця, розроблений видатним польським кардіохірургом, репродукції його креслень, екслібриси.

12 вересня2017 року фонди бібліотеки поповнилися 14 книжками з цієї колекції не лише польською мовою, а й іншими мовами Європи. На деяких книжках є дарчі написи.

Бібліотека щиро вдячна пані доктор Анні Вайщук-Релізі за поповнення бібліотечної колекції цікавими книжками.

Публікації на цю тему

За період роботи Польської медичної бібліотеки у Києві за сприяння Фундації польських кардіохірургів та за згодою пані доктора Анни Вайщук-Реліґи, Національна медична бібліотека України отримала 27 книг та 66 назв медичних журналів з колекції професора Збіґнева Реліґи. Також польські друзі передали в дар штучний клапан серця, розроблений видатним польським кардіохірургом, репродукції його креслень, екслібриси. 12 вересня2017 року фонди бібліотеки поповнилися 14 книжками з цієї колекції не лише польською мовою, а й іншими мовами Європи. На деяких книжках є дарчі написи. Бібліотека щиро вдячна пані доктор Анні Вайщук-Релізі за поповнення бібліотечної колекції цікавими книжками.