Нові надходження від Республіканської наукової медичної бібліотеки

Фонд ННМБУ поповнився виданнями, що надійшли від Державної установи «Республіканської наукової медичної бібліотеки» Республіки Білорусь (Мінськ), наших партнерів по міжнародному кногообміну. Серед надходжень: книги та методичні рекомендації з актуальних питань медицини, періодичні видання Білорусі за 2017-2018 рр, видання Росії 2015-2017 рр., а також понад 100 авторефератів.

На даний момент література знаходиться у відділі комплектування наукових фондів. Найближчим часом буде опрацьована і відображена в електронному каталозі бібліотеки та доступна для користування в читальному залі.

Публікації на цю тему

Фонд ННМБУ поповнився виданнями, що надійшли від Державної установи «Республіканської наукової медичної бібліотеки» Республіки Білорусь (Мінськ), наших партнерів по міжнародному кногообміну. Серед надходжень: книги та методичні рекомендації з актуальних питань медицини, періодичні видання Білорусі за 2017-2018 рр, видання Росії 2015-2017 рр., а також понад 100 авторефератів. На даний момент література знаходиться у відділі комплектування наукових фондів. Найближчим часом буде опрацьована і відображена в електронному каталозі бібліотеки та доступна для користування в читальному залі.