Нові надходження від Республіканської наукової медичної бібліотеки

Фонд ННМБУ поповнився виданнями, що надійшли від Державної установи «Республіканської наукової медичної бібліотеки» Республіки Білорусь (Мінськ), наших партнерів по міжнародному кногообміну. Серед надходжень: книги та методичні рекомендації з актуальних питань медицини, періодичні видання Білорусі за 2017-2018 рр, видання Росії 2015-2017 рр., а також понад 100 авторефератів.

На даний момент література знаходиться у відділі комплектування наукових фондів. Найближчим часом буде опрацьована і відображена в електронному каталозі бібліотеки та доступна для користування в читальному залі.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Фонд ННМБУ поповнився виданнями, що надійшли від Державної установи «Республіканської наукової медичної бібліотеки» Республіки Білорусь (Мінськ), наших партнерів по міжнародному кногообміну. Серед надходжень: книги та методичні рекомендації з актуальних питань медицини, періодичні видання Білорусі за 2017-2018 рр, видання Росії 2015-2017 рр., а також понад 100 авторефератів. На даний момент література знаходиться у відділі комплектування наукових фондів. Найближчим часом буде опрацьована і відображена в електронному каталозі бібліотеки та доступна для користування в читальному залі.