Нові надходження до фонду Польської медичної бібліотеки імені проф. Збіґнева Реліґи

Фонд Польської медичної бібліотеки імені проф. Збіґнева Реліґи поповнився книжками з історії медицини Польщі, які стануть у нагоді науковцям та студентам медичних навчальних закладів і допоможуть простежити в історич¬ній послідовності, як змінювалися зміст медичних знань та спрямо-ваність діяльності видатних польських медиків.
Щиро дякуємо за подаровані видання нашим друзям з кафедри історії медицини Медичного колегіуму Ягеллонського університету в Кракові та особисто професору Ришарду Ґжиґлевському. Найближчим часом література буде відображена в електронному каталозі книгозбірні та представлена в Польській медичній бібліотеці імені проф. Збіґнева Реліґи.

 

Публікації на цю тему

Фонд Польської медичної бібліотеки імені проф. Збіґнева Реліґи поповнився книжками з історії медицини Польщі, які стануть у нагоді науковцям та студентам медичних навчальних закладів і допоможуть простежити в історич¬ній послідовності, як змінювалися зміст медичних знань та спрямо-ваність діяльності видатних польських медиків. Щиро дякуємо за подаровані видання нашим друзям з кафедри історії медицини Медичного колегіуму Ягеллонського університету в Кракові та особисто професору Ришарду Ґжиґлевському. Найближчим часом література буде відображена в електронному каталозі книгозбірні та представлена в Польській медичній бібліотеці імені проф. Збіґнева Реліґи.