Нові надходження до фонду Польської медичної бібліотеки

З приємністю повідомляємо про чергове поповнення фонду бібліотеки новою літературою, що надійшла від Варшавського медичного університету з ініціативи пана Кшиштофа Круліковського та за сприяння керівника науково-освітньої секції Посольства Республіки Польща у Києві пані Еви Матушек-Заґати.

Серед нових надходжень періодичні видання польських видавництв Aluna, Czelej, Medycyna Praktyczna, Termedia за 2018-2019 роки та книжки з різних проблем медицини.

Щиро дякуємо за подаровані видання, найближчим часом вони будуть відображені в електронному каталозі бібліотеки та представлені в Польській медичній бібліотеці імені професора Збіґнєва Реліґи.

Публікації на цю тему

З приємністю повідомляємо про чергове поповнення фонду бібліотеки новою літературою, що надійшла від Варшавського медичного університету з ініціативи пана Кшиштофа Круліковського та за сприяння керівника науково-освітньої секції Посольства Республіки Польща у Києві пані Еви Матушек-Заґати. Серед нових надходжень періодичні видання польських видавництв Aluna, Czelej, Medycyna Praktyczna, Termedia за 2018-2019 роки та книжки з різних проблем медицини. Щиро дякуємо за подаровані видання, найближчим часом вони будуть відображені в електронному каталозі бібліотеки та представлені в Польській медичній бібліотеці імені професора Збіґнєва Реліґи.