Нові надходження Польської медичної бібліотеки

Ми раді презентувати книжки, подаровані Польській медичній бібліотеці ім. Збіґнева Реліґи у Києві пані Маґдаленою Косткєвіч (професор, доктор медичних наук, спеціаліст внутрішніх хвороб, кардіолог, спеціаліст нуклеарної медицини з Кракова).

Доправити 46 книжок до Києва допомогли пан Богуміл Мєшковський та пан Адам Хлопек. Щиро дякуємо нашим польським друзям за подаровані видання.

Найближчим часом книжки будуть відображені в електронному каталозі книгозбірні та представлені в Польській медичній бібліотеці імені професора Збіґнєва Реліґи.

Публікації на цю тему

Ми раді презентувати книжки, подаровані Польській медичній бібліотеці ім. Збіґнева Реліґи у Києві пані Маґдаленою Косткєвіч (професор, доктор медичних наук, спеціаліст внутрішніх хвороб, кардіолог, спеціаліст нуклеарної медицини з Кракова). Доправити 46 книжок до Києва допомогли пан Богуміл Мєшковський та пан Адам Хлопек. Щиро дякуємо нашим польським друзям за подаровані видання. Найближчим часом книжки будуть відображені в електронному каталозі книгозбірні та представлені в Польській медичній бібліотеці імені професора Збіґнєва Реліґи.